2726
عنوان

کسایی که کرونا گرفتن

116 بازدید | 17 پست

من امروز 5 امین روزمه،خیلی اذیتم،تب و لرز امونمو بریده،نفسم درنمیاد،اسهال و استفراغ و بدن درد دارم،هی دارم بدتر میشم

از نوع خفیفش نیست 100%،کسایی که مبتلا شدین چیکارا کردین؟تا روز چندم داغون بودین؟

مایعات و غذای مقوی و ... توی برنامم هست،هرچند 80% شو بالا میارم

خواهش میکنم راهنمایی کنید

گر تو گرفتارم کنی، من با گرفتاری خوشم!داروی دردم گر تویی، در اوج بیماری خوشم!

یکی ازفامیلام همینطور بود استفراغ وتنگی نفس،تادوماه همینطوربود...فقط با دستگاه تنفس نفس میکشید..انشالله ک زودخوب میشید

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من گلو درد شدید دارم 

آبریزش هم امروز گرفتم 

کمرم هم انقدر درد میکنه که میگم سه نفر برن رو کمرم تا شاید یه کم بهتر شه😞

بنظرتون کروناعه؟

اللَّهُمَّ عجل لولیک الفرج🙏🏻سلامتی امام زمان (عج)صلوات🥀
2728
من گلو درد شدید دارم  آبریزش هم امروز گرفتم  کمرم هم انقدر درد میکنه که میگم سه نفر برن ...

شک نکن همین علائم داشتم وگرفتم 

۲۲سالمه مامان دوقلوهای ویرانگرم😍خواهرامیشه دعاکنیدبه خواسته هام برسم💋حرف دلhttps://harfeto.timefriend.net/16268749695041

اخبار میگفت حتی اگ علاین سرماخوردگی داشتین و حتی تست کرونا دادید منفی بود....باز کرونا تلقی کنید

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏
بریم بیمارستان که بدتر میشیم 😭

از این حرف های کلیشه ای نزنید ،کسی که حالش تا این حدخرابه جاش بیمارستانه

توی خونه بمونه فقط وقت رو تلف کرده ،روز ۵با این شدت علایم اصلا شوخی بردار نیست

سلام 

درکنار داروهایی که دکترتون داده 

اگه دارو گیاهی استفاده میکنید دارو امام کاظم (ع)

داروی خوبیه دوستداشتید استفاده کنید.

میشه برام دعاکنی یا یه صلوات بفرستی ،مشکلاتم حل بشه؟به چیزایی که میخوام برسم... اگه برام دعا کردی بهم بگو خوشحال میشم... 

بچه ها بیمارستان برام خیلی وحشتناکه،میترسم که اونجا بمیرم

کسی آمپول رسیژن زده؟شنیدید کسی بزنه؟در اصل آمپول برا ام اس هستش اما میگن برا کرونا هم خوبه

کسی آمپول رسیژن زده؟شنیدید کسی بزنه؟در اصل آمپول برا ام اس هستش اما میگن برا کرونا هم خوبه

پاشو برو دکتر یه سیتی ریه هم بده الان براحتی بستری نمیکنن از بس تخت ها پره دارو میده ولی  با خونه نشستن داری زمان  طلایی درمان رو از دست میدی 

belfijoon هستم                                                                 
2706