2737
2739

من رابطه داشتم ولی پشیمون چون دیگه ی جور بی برگشت میشی

هر وقت دعواتون بشه اگر خانوادت بسته و سنتی باشن مجبوری اشتی کنی چون نمیتونی بگی زن شدم!میخورنت!ولی اگر امروزی فکر کنن میگی و مشکلی از تکیه گاه بودن خانوادت نداری ولی تو خانواده سنتی فک میکنن ناقص شدی حالا سو استفاده خوده پسره کنار ک فک میکنه پرده مراسم اسکار زده!

کاربری دست سه نفره😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک خانومی ب اسم دنیا نمیدونم چی چی ایتجاتوسایت گف شوهرم توعقد ازم خاست انجام دادم ولی ۲ماه بعد زد زی ...

آبرو رفتن نداره دیگه.زن و شوهر رسمی بودن و کسی از زن شوهر داری که جدا میشه توقع نداره باکره باشه.بعدشم اوت مرد کلا میخواااااااسته زنشو ول کنه.رابطه ربطی نداشته.حالا مثلا میرفتن خونه خودشون مرده زنشو ول نمیکرد؟

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
عقد برای شناخت نیست.نامزدی برای شناخته عقد یعنی زنو شوهر رسمی تمام حق و حقوق خانم میرسه بهش شما گیر ...

اتفاقا دقیقا عقد برای شناخته 

خیلیا نامزدی ندارن 

عقد فقط و ققط برای شناخت روحیاته و‌تا دیر نشده فکری به حال زندگی کردن نه همش پی رابطه باشن بعد زیر سه سقف یادشون بیوفته تو عقد داشتن جیکار می کردن که اصلا همدیگرو نمیشناسن

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 
2728

اگه از نظر شرعی بگی هیچ اشکالی نداره چون مهم عقده. عروسی که تشریفاتی و فرمالیته است

ولی اگر جزء دسته ای باشی که از دوران عقد برای آشنایی استفاده میکنن بهتره که رابطه کامل انجام نشه 

اتفاقا دقیقا عقد برای شناخته  خیلیا نامزدی ندارن  عقد فقط و ققط برای شناخت روحیاته و‌تا ...

من خودم اگر نداشتم طلاق میگرفتم راحت ولی چون خانواده ام خر سنتی بودن واژه بهتر پیدا نکردم مجبور شدم ادامه بدم با همسرم

کاربری دست سه نفره😑

منوشوهرم تو عقل رابطه کامل داشتیم خیلی هم همو دوس داشتیمو داریم ازدواجمونم سنتی بود،هیچ مشکلی هم نداریم،بنظرم رابطه تو عقد واسه ازدواج دوس دختر پسری خطرناکه

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕
2738
من خودم اگر نداشتم طلاق میگرفتم راحت ولی چون خانواده ام خر سنتی بودن واژه بهتر پیدا نکردم مجبور شدم ...

من مثل شما کم ندیدم متاسفانه 

ولی شما بیا دنیاییم به دخترای مجرد و نامزدا بگو !!!! 

می خورنت که نه مال ما با مال بقیه فرق دارن

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 

مخالف

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
اتفاقا دقیقا عقد برای شناخته  خیلیا نامزدی ندارن  عقد فقط و ققط برای شناخت روحیاته و‌تا ...

خب اشتباهه دیگه اون خیلیا اشتباه میکنن نه کسی که تو عقد رابطه داره..

دوران نامزدی دورانیه که هیچ چیزی بینت نیست و میتونی کامل شناخت پیدا کنی

از نظر من عقد معنی اینه که دختر پسر آماده بشن برای زندگی و وسایلشونو بخرن نه صرفا شناخت چون کار از کارگذشته و زن شوهر رسمی ان

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

موافق نیستم اصصصلا

کاربری پنجممه.  شرحیز حال و حالی زِ شرح نیست🖤🥀       ازوقتیعضونینیسایت شدم باسبک جدیدوعجیب وغریبیاززندگیآشناشدم.خواهشا هی نگیدترکها،لرا،فارسهاشماهم این عادتودارید؟😑😐😑😐آخه مثلاآبگوشتوبا🎂خوردن چه ربطی به ترک ولروفارس بودن داره🤨🤨🤨
2706