2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثبته ظاهرا یکی دو روز صبر کن ازمایش بده کم رنگه الان بتات پایینه

میگم شاید باردارباشم اولین هفتس اینطوری کم رنگه روز به روز اگه جنین چند هفته برسه بعدا پررنگ میشه نظرت چیه؟؟

میگم شاید باردارباشم اولین هفتس اینطوری کم رنگه روز به روز اگه جنین چند هفته برسه بعدا پررنگ میشه نظ ...

اره این یعنی لقاحت دیر بوده واسه منم همینطوری بود سریع ازمایش دادم سریع رفتم دکتر فکر کن هنوز ساک تشکیل نشده بود 

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
2720

اولین هفته که نه الان شاید ۴ هفتته کلا یا اوایل هفته پنجی

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
اره این یعنی لقاحت دیر بوده واسه منم همینطوری بود سریع ازمایش دادم سریع رفتم دکتر فکر کن هنوز ساک تش ...

اخه گفتن فعلا نرو آز خطر داره من الان موندم چیکار کنم 

اخه گفتن فعلا نرو آز خطر داره من الان موندم چیکار کنم 

چند روز دیگه برو ازمایشگاه خصوصی با دوتا ماسک اگه بازم دوس نداری فعلا نرو

2714
2706