2733
2734
عنوان

برادرشوهرم میخواد کارای زشت زنشو لاپوشونی کنه مثلا

| مشاهده متن کامل بحث + 5864 بازدید | 129 پست
نه عزیزم⁦❤️⁩

😭😭😭😭😭😭چرا دلمو شکوندی

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر من چی بگم شوهر ناااادانم وقتی میریم خونه مادرشوهرم خواهرشوهرام با بچه من قهر میکننن بچم دوسالشه مثلا چون بچشون داخ کرده خیلی یواش مثلا بعد بچه همون عفریته ها رو همش چسبیدن به شوهر من یعنی اونا بچه منو تحویل نمیگیرن از بس عقده دارن ولی بچه اونا همون موقع تو دل شوهر من نشسته چیکا کنم کمکم کنین

2728

تاپیکای قبلت هیچی از پستات نبود

مثل اینکه بچها برات گزارش زدن 

اگه می تونی قضیه دعواتونو دوباره بگو

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
2738

واقعا پسرت زد چیزی نگفتی من اون روز برادر شوهرم گفت پسرت میزنم گفتم جرات داری خونه ات خراب میکنم مگه بی صاحب هست خودش پسرش بقچه پیچ کرده تو خونه انگار در اسمون خدا باز شده این بچه داره فقط بعد بچه ها مردم میخواد بزنه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

بخدا من کسی خواهر زادم رو بزنه میزنم دندوناش خورد بشه دیگه چه برسه به بچه خود ادم میکشمش😐😐😐موندم چطوری تحمل کردی 

کاش عاشق مهدی(عج) بودن مد میشد💔        کوهیم ما تا ایستاده ایم روی پاهامون...😎               ماهیم تا خورشید هست رهبر راهمون..          در هیچ اساس نامه ای،حق تماشای زیبایی تو بانو به رسمیت نشاخته شده است! خیالت تخت           تحریم کن چادر بکش ب روی همه چشم ها . برنامه صلح امیزی در کار نیست✌     خدایا ما برای تو تیپ زده ایم بگذار نپسندنمان مارا به چه نگاه غیر همین که بنده خوشتیپ تو هستم مرا کافیست😍   اگر میشد میخواستم پس از مرگم  چادرم را هم با من خاک کنید میخواهم روزی که دستهایم خالیست.... امانت مادرم بانو فاطمه را دستم بگیرم.. و به او پس بدهم .  آن ها چفیه را خیس می کردن تا نفس هایشان”آلوده شیمیایی” نشودمن چادر می پوشم تا از نگاه های آلوده”دور بمانم اینی که میگن مشکی رنگ عشقه یعنی چادرمو عشقه  (خانوم وکیل اینده) 
ولی من اگه حقش باشه چیزی نمیگم چون فردا که بزرگ شد و رفت تو جامعه بزرگتر دیگه من پیشش نیستم که پشتش ...

عزیزم ولی من برعکس. پسرم کار بدی انجام بده خودم تنبیه میکنم نمیخوام هیچ کس به پسرم زور بگه،الان پسرم رو جوری بار آوردم بخدا دوسالشه یه جعبه شیرینی جلوش بذاری بدون اجازه برنمیداره،یا کلی کار دیگه،درکل پسرم رو بی ادب یا بی تربیت بار نیاوردم که بخواد کسی بهش توهین کنه یا دعواش کنه،کلی هم باهاش بازی میکنم و باهاش دوستم،منم می‌خوام بچم مستقل بار بیاد ولی نمیخوام تو سری خور باشه.میخوام بفهمه کاری که مادر پدرش میگن بده یاد بگیره دیگه انجام نده.نمیدونم منظورمو رسوندم درست یا نه

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
پپپپپپپپععععععععععع زبونمون مو دراورد بسکه گفتیم کم برید و بیاید مگه ما نیستیم همه تو ی ساختمانیم س ...

عزیزم من ومادرشوهرم اینا خیلی صمیمی هستیم خییییلی زیاد تاقبل ازعقد جاریم وبرادرشوهرمم خونه یکی بودیم چون سه تام بچه دارم خیلی کمکم میده یا اکثرا شام وناهار پیششون بودیم چنساله عروسشونم جزمحبت واحترام ندیدم پدرشوهرم که ماهه مادرشوهرمم ازاون توخوبی کم نداره یدونم برادرشوهرم دارم فقط که جونش به جون پسرم وصله این جاریمم عقده اکثرااونجاس من خونه اون نمیرم خونه مادرشوهرم میرم که تویه ساختمونیم

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫

من شوهرم هرکی نگاه چب کنه به بچه هام دعوای مفصل میکنه وقتی حرف بچه هامون وسط باشه خاهر برادر نمیشناسه خییلی حساسه

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

من اگه بودم سر جاريمو ميزاشتم لب جوب گوش تا گوش ميبريدمش، نه فقط اون هر كسي ، خط قرمز من بچمه، اسي يكم پشت بچت باش اين چه وضعشه ازش دفاع ميكردي، أه اعصابم خورد شد

به خاطر کارای نکرده و گناه نداشته همیشه مجبور به عذر خواهی بودم🥺کاربریمو گذاشتم ببخشید که بدبختیم جلو چشمم باشه
2706