2737
2734
عنوان

برادرشوهرم میخواد کارای زشت زنشو لاپوشونی کنه مثلا

| مشاهده متن کامل بحث + 5864 بازدید | 129 پست

جاری شما با شوهرش دعوا کرده بعد زورش به شوهرش نرسیده پسر شماروزده؟فکر کنم مادرشوهرتون جاریتون رو ببره مهد کودک ثبت نام کنه خانم خانما مهارت کنترل خشم نداره بعد شوهر میکنه  برای ازدواج فقط خونه داری مهم نیست  مهمترین  ملاک یادگیری مهارت هاست

روزهای بد تموم میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چیشد راستی؟ شوهرت چیکار کرد؟

تاپیک قبل گفتم

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫
خب تو 😂😂 واقعا؟ زدن با تو گفتن فرق داره ها 🙄😄

عزیزم من درکل گفتم،پست بعدی منو نخوندیا😁😁😜😜😜😜

هنوزم میگم کسی به پسرم بگه تو جررررش میدم

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
این عکس پسرته.!؟؟؟؟چه ماااااااهه ماشالا😍😍😍😍😍

نه عزیزم⁦❤️⁩

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
2738
پپپپپپپپععععععععععع زبونمون مو دراورد بسکه گفتیم کم برید و بیاید مگه ما نیستیم همه تو ی ساختمانیم س ...

افرین واقعا.

مامانم اینا با زنداداشم تو یه ساختمونن. ۱۵ ساله. نه ناهار شام میرن میان نه زارت زورت همو‌میبینن. مشکلی هم باهم ندارن. دو سه ماه یبار زنداداشم و‌بچه هاش میرن خونه بابام یه ساعت میشینن میگن میخندن، برمیگردن بالا . همین.

امثال استارتر دیگه گند رفت و آمد رو درآوردن

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
چرا گذاشتی پسرتو بزنه؟تو هم میزدی تو دهنش دندوناش بشکنن تو دهنش

مادرشوهرم نزاش بعدشم باورکن میترسم ازش فوقه بی حیاس

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫
چند سالشه پسرت

۲ و۵ماه

عزیزم من درکل گفتم،پست بعدی منو نخوندیا😁😁😜😜😜😜 هنوزم میگم کسی به پسرم بگه تو جررررش میدم

نه همون اول دیدم تعجب کردم 😂

آخه منم یه برادرزاده دارم، اونم پسره باهاش از روی دوست داشتن خیلی کَل کَل و بحث میکنم و هر دو همو اذیت میکنیم

گفتم یهو نکنه زنداداشم حسش مثل شما باشه؟ 😂😂😂

بر سرِ آنچه هیچکس نمی‌بیند، چه می‌‌آید؟! رشد می‌کند 🌱
مثل منی،بچم و عشقم،دوتا خط قرمز زندگیمن 😠

پسرعمه من سر یه سوتفاهم زد زیر گوش داداشم اونم جلو دخترای غریبه کنار ابشار

قضیه واس ۵ سال پیشه ک کل فامیل رفته بودیم کوه عموم اینا....پسرعمم زد و رفت

من تا رسیدم خونه عموم دیدم تن لشش رو دراز کشیده گوشی بازی میکنه، من مثل گرگ زخمی بهش حمله کردم و گفتم تف به غیرتت دست رو بچه بلند میکنی و ابروش میبری هیچ کس جلو دارم بود...مهمونی رو زهر همه کردم

وای تو حال خودم نبودم هی میگفتم حق نداشتی و نداری کتک بزنی وقتی پدرم تا حالا چنین کاری نکرد

هنوزم هنوزه با هم قهریم....

2706