2737
2739

من بعد از ازداوج فهمیدم کیست تخمدان دارم و تنبلی بعد تحت نظر دکترم چند جلسه بعد حامله شدم الان بچم یکسالشه قبلا قرص استفاده میکردم برای جلوگیری ولی چند روز پیش ترسیدم که باردار بشم و قرص کار نکنه رفتم امپول سه ماهی زدم بعغی ها میگن امپول بزنی دیگه حامله نمیشی منم بخاطر مشکلم یکم ترسیدم چون چندماه پیش سنو انجام دادم گفت هنوز یکم تنبلی تخمدان داری

دختر داییم زد دیگه نشد نمیدونم دیگه

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببخشید یه سوال  آمپول برای آقایونم هست؟

نه عمل وازکتومی دارن اقایون

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2738
قبلا بچه داشت بخدا خیلی میترسم کاشکی نزده بودم چندتا زد؟

دیگه نزنم عزیزم ...این کارارو زیر نظر دکتر انجام بده

🎐 تـمام تـمركـزت را روى مـقصـد بگـذار، حتـى اگر مسيـر امـروزت طوفـانى سـت..🌱
واقعا بچه داشتن ؟یا اولین بارشون بود مشکل نداشتن

ی دختر داره بعد اون زد دیگه نشده 

واقعا بچه داشتن ؟یا اولین بارشون بود مشکل نداشتن

عزیزم تو تنبلی تخمدان داشتی؟ میشه بگی از چه داروهایی استفاده میکردی؟ چقدر طول کشید بارداربشی؟ توروخدا جواب بده

تمام غصه های دنیارا میشه با یک جمله تحمل کرد(خدایا میدانم که میبینی) 😢                                              میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستی🤲🏻                     اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

منم میخواستم بزنم دکترم گفت نازایی میاره و اصلا بهش فک نکن

تو اینترنت هم شنیدم نازایی میاره

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

زن داییم زد و دیگه هم حامله نشد

خدایا بخاطر تمام داد ها و نداده هات شکرت  خدایا دخترمو صحیح و سالم بزار بغلم و به‌امید اون روز ک دخترم بغلم باشه بیام بیوگرافی مو بخونم و بگم‌خدایا شکرت ک دخترمو صحیح و سالم گذاشتی بغلم 🤲🩷  تاریخ امروز 2\5\1402 تاریخ تولد دخترم 13\8\1402 خدا جونم‌خودت مواظب دخترکم‌ باش🤲🌸

یعنی مغز اونهایی که میگن دیگه حامله نمیشی رو باید سایید. 😐😐😐 حامله میشی اما اگه به مدت طولانی استفاده کنی ینمی تاخیری میاره. زن داداش من سه سال پشت سر هم میزد. بعد پربود نشد. قطعش کرد برای پریودی هم رفت دکتر. الان هم حامله است.در کل عواقب داره اما نازایی نداره

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706