2726

تاکنکورچه کارمیکنی؟اگه تستی بین ۲ تا گزینه شک داشته باشم بزنم یانه،منکه فکرمیکنم برم هیچی بلدنیستم چه بمونه بین دوتا گزینه😁،بنظرتون چه کنم تواین زمان باقی مونده؟دوستم گفت فقط دفترچه سوالات سالای قبل،خودم میگم مثلا فقط یه دینی تست بزنم۱۵ روز،(فقط یه کتاب)

نظرشماچیه؟

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سه ماه تا آزمونم مونده دارم از استرس میمیرم

بعد تو 15 روز میخوای چیکار کنی😐

#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی
2728

من ۳ روز اخر روانشناسی خوندم اول خوندم بعد تکرار تست فقط ۶۵ درصد زده بودم ☺الان ارشدم  

وارد کننده کپسول و آمپول گلوتاتیون از کره و تایلند مستقیم.دارای مجوز و تاییدیهFDAوGMPبرای سفیدی بدن و صورت و از بردن تمام لکه های پوستی دارای تاییدیهFDAوGMP

مامان من تو سه هفته روانشناسی خوند ۹۸ درصد زد

علیک سلام  جواب سلام واجبه ها  میگم واجبه  سلام کن عه  زود باش  وگرنه سر پل صراط یقتو میگیرم      ماه مبارک رمضان نیز به اتمام رسید دوست عزیز  یقتو سفت بچسب  دین دین دین   به برکت ماه مبارک شوال ماه مبارک رمضان رو جبران میکنم به ازای هربار سلام نکردن دوباره یقه شما گرفته میشود  
اگه شک داشتی اصلا نزن نمره منفی داره

خب فکرکن هیچی بلدنیستی هیچیی،بعدبایدهیچی نزنی که،سفیدبدی که😐

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺

کنکور ده سال گذشته رو بخون

البته هر تست رو که میخونی برو اون مبحث رو کامل بخون

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
من سه ماه تا آزمونم مونده دارم از استرس میمیرم بعد تو 15 روز میخوای چیکار کنی😐

هیچی فقط موندم سفیدبدم یانه😂

اگه تجربی فقط زیست بخون

آره تجربی ام،آره اینم فکربدی نیست،زیست۱ رویدورخوندم ۳ هم که امتحاناشو میخوام بدم نهایی،فقط ۲ مونده،دوروبخونم،ولی مطمئنم به تست دیگه نمیرسم😁

من ۳ روز اخر روانشناسی خوندم اول خوندم بعد تکرار تست فقط ۶۵ درصد زده بودم ☺الان ارشدم  

عزیزم برای ارشد چ منابعی خوندی ک قبول شدی؟

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚

من یادمه دبیرستانمم ب زور پاس کردم وای بحال خوندن برای کنکور. ریلکس رفتم کنکور دادم رشته موردعلاقم "روانشناسی" قبول شدم

اونم تهران جنوب که سخت پذیرش داره

نخبه ام نیستم

فقط میگم هرکدومو بلد نبودی اصلاااا نزن

حتی اگه نصفشم بلد نبودی نزن

"انرژی مثبت اگر آدم بود"
2706