2733
2734
عنوان

چرا اینجا اینجوری شده

201 بازدید | 16 پست

چرا همش از درد و دوری و طلاق و تنهایی و بدبختی تاپیک زدن 

ادم میاد میبینه 

۱ تنهام

۲ فردا طلاق می گیرم

۳ شوهرم اذیتم می کنه

۴ بچه دار نمیشم

۵ تنحام

۶ چرا تینقدر بدبختم

ادم ناراحت میشه یدونه هم تاپبک شاد نیست همه درد دارن اخه چراااااا

چرا هیچ کس تاپیک شاد نمیزاره 🥺

ارمی و کیدرامرم.،اگه دنبال فیلم کره ایید تو هر تاپیکی باشه بهتون کلی معرفی میکنم 🙂💜 کره لاور:)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب چه کنیم عزیزم بدبختی گرونی ناراحتی بی اعصابی  ادم دیگه رنگ خوشی نمیینیه که😓

سلام tranquility_آرامش .دلم برات تنگ شده.چراکاربریتولغوکردی😔💔tranquility_آرامش          دوست خوبی بودی ببخشبدکه قدرندونستم💔
2728

خب کمتر پیش میاد موقعی که شاد هستیم یا تو جمعی هستیم که خوش میگذره بیاییم اینجا.اینجا بیشتر موقع وقت ازاد یا ناراحتی و یا کسی نیست میاییم

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

*سلام به گروه خودتون خوش آمدید...انواع لباس،مانتو،کیف،کفش،با نازلترین قیمت خودتونو شیک و پیک کنید.ارسال از شیراز🌼ترک نکنید👌🏻*
https://chat.whatsapp.com/DjW7p88J9r62KmRFvBUyaV
*🪴کانال پوشاک سرای شیک را به دوستان خود معرفی کنید🪴*

2738
اره ثنا خیلی بد شده اصن بیا ی تاپیک بزنیم دوستامونم تگ کنیم بخندیم فق پربازدیدشدنش فک نکنم پربازدی ...

باش

ارمی و کیدرامرم.،اگه دنبال فیلم کره ایید تو هر تاپیکی باشه بهتون کلی معرفی میکنم 🙂💜 کره لاور:)

متاسفانه اگه تاپیک شاد هم بزنیم هیچکس همراهی نمیکنه

همشون ب اینجور تاپیکا  علاقه مند شدن

هعیییی چ کنیم

تو اعتیاد آورترین مخدر جهانی🤪که ترک کردنتمحاله🔗🌼 #ابروکمون_عاقامونم       از اوج   تا پروااااز۶۵۰     همیشه عشق باشد همیشه برکت😉😁😀  #پروازیم😎
اره خیلی بد شده متاسفانه اگه تاپیک شاد هم بزنیم هیچکس همراهی نمیکنه همشون ب اینجور تاپیکا  ع ...

اونایی که شادن هم توی بد بختا گم شدن

چون بندگان خدا واقعا تو زندگیشون درد دارن و جایی پیدا کردن برای دردودل

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  

تاپیکِ شاد ـم بزنیم چَن‌تا ننه‌بزرگِ اخمو و غُر‌غُرو هستن که بیان ضِدّ‌ِ حال بزنن:٫😂

بوخودا کاربرِ جدید نیستم😭از سالِ ۹۶ خوانندهٔ خاموش بودم؛ یه کاربریِ دگه عم دارم که سیم‌کارت ـم سوخته و نمیتونم از ـش استف کنم💔😂😂میشه تاپیک ـایِ عکس و داستان تگ ـم کنید؟🍃🍓من با هیش‌کی دعوا ندارم:، حقیقتاً اصن حوصلهٔ دعوا ندرم:٫ سعی میکنم با همه محترمانه صحبت کنم و انرژیِ مثبت بپاچونم✨✌هر روز n‌بار با خود ـت تکرار کن "هیچی از هیچ‌کی بعید نیس" ;،
2706