2737
2734
عنوان

چرا اینجا اینجوری شده

201 بازدید | 16 پست

چرا همش از درد و دوری و طلاق و تنهایی و بدبختی تاپیک زدن 

ادم میاد میبینه 

۱ تنهام

۲ فردا طلاق می گیرم

۳ شوهرم اذیتم می کنه

۴ بچه دار نمیشم

۵ تنحام

۶ چرا تینقدر بدبختم

ادم ناراحت میشه یدونه هم تاپبک شاد نیست همه درد دارن اخه چراااااا

چرا هیچ کس تاپیک شاد نمیزاره 🥺

ارمی و کیدرامرم.،اگه دنبال فیلم کره ایید تو هر تاپیکی باشه بهتون کلی معرفی میکنم 🙂💜 کره لاور:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چه کنیم عزیزم بدبختی گرونی ناراحتی بی اعصابی  ادم دیگه رنگ خوشی نمیینیه که😓

سلام tranquility_آرامش .دلم برات تنگ شده.چراکاربریتولغوکردی😔💔tranquility_آرامش          دوست خوبی بودی ببخشبدکه قدرندونستم💔
2728

خب کمتر پیش میاد موقعی که شاد هستیم یا تو جمعی هستیم که خوش میگذره بیاییم اینجا.اینجا بیشتر موقع وقت ازاد یا ناراحتی و یا کسی نیست میاییم

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

*سلام به گروه خودتون خوش آمدید...انواع لباس،مانتو،کیف،کفش،با نازلترین قیمت خودتونو شیک و پیک کنید.ارسال از شیراز🌼ترک نکنید👌🏻*
https://chat.whatsapp.com/DjW7p88J9r62KmRFvBUyaV
*🪴کانال پوشاک سرای شیک را به دوستان خود معرفی کنید🪴*

2738
اره ثنا خیلی بد شده اصن بیا ی تاپیک بزنیم دوستامونم تگ کنیم بخندیم فق پربازدیدشدنش فک نکنم پربازدی ...

باش

ارمی و کیدرامرم.،اگه دنبال فیلم کره ایید تو هر تاپیکی باشه بهتون کلی معرفی میکنم 🙂💜 کره لاور:)

متاسفانه اگه تاپیک شاد هم بزنیم هیچکس همراهی نمیکنه

همشون ب اینجور تاپیکا  علاقه مند شدن

هعیییی چ کنیم

تو اعتیاد آورترین مخدر جهانی🤪که ترک کردنتمحاله🔗🌼 #ابروکمون_عاقامونم       از اوج   تا پروااااز۶۵۰     همیشه عشق باشد همیشه برکت😉😁😀  #پروازیم😎
اره خیلی بد شده متاسفانه اگه تاپیک شاد هم بزنیم هیچکس همراهی نمیکنه همشون ب اینجور تاپیکا  ع ...

اونایی که شادن هم توی بد بختا گم شدن

چون بندگان خدا واقعا تو زندگیشون درد دارن و جایی پیدا کردن برای دردودل

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  

تاپیکِ شاد ـم بزنیم چَن‌تا ننه‌بزرگِ اخمو و غُر‌غُرو هستن که بیان ضِدّ‌ِ حال بزنن:٫😂

بوخودا کاربرِ جدید نیستم😭از سالِ ۹۶ خوانندهٔ خاموش بودم؛ یه کاربریِ دگه عم دارم که سیم‌کارت ـم سوخته و نمیتونم از ـش استف کنم💔😂😂میشه تاپیک ـایِ عکس و داستان تگ ـم کنید؟🍃🍓من با هیش‌کی دعوا ندارم:، حقیقتاً اصن حوصلهٔ دعوا ندرم:٫ سعی میکنم با همه محترمانه صحبت کنم و انرژیِ مثبت بپاچونم✨✌هر روز n‌بار با خود ـت تکرار کن "هیچی از هیچ‌کی بعید نیس" ;،
2706