2726
عنوان

شما هم چنین مشکلی دارید !؟

89 بازدید | 14 پست

پریود که هستید 

شب تا صبح که خوابید خون نمیاد 

صبح که بیدار میشی مجبوری بدویی بری دستشویی چون یهو همش با هم میااد 

خواهرم این جوری نیست 

من مجبورم دستمو فشار بدم و بدوام وگرنه همه جا خونی میشه 😒

با آدم بی ادب دهن به دهن نمی زارم. ترجیح میدم نی نی یارو تگ می کنم اون ادبشون کنه😺

نه

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نوار مخصوص شب بذار مشکلی پیش نمیاد

صبحم با آرامش برو تعویض کن

یا از این نوارهایی که سایزشون بزرگتر هست

عاشقم اهل همین کوچه بن بست کناری که تو از پنجره اش پای به قلب من دیوانه نهادی👩‍❤️‍👨💘
2728

من سه روز اول شدید دارم ینی دوتا دوتا میذارم چهار روز آخرم شبا تمیییز صبح که میشه میاد منم شب قبل میذارم که مجبور نباشم بدو بدو برم دسشویی 

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
خب مگه نوار بهداشتی نمیزاری؟ خب بیاد میریزه رو نوار دیگه چرا بدویی

چرا 

وقتی با هم اون حجم میاد نمی تونه اون قد سریع جذب کنه 

فک کن یهو شیر آبو باز کنی 

با آدم بی ادب دهن به دهن نمی زارم. ترجیح میدم نی نی یارو تگ می کنم اون ادبشون کنه😺
نوار مخصوص شب بذار مشکلی پیش نمیاد صبحم با آرامش برو تعویض کن یا از این نوارهایی که سایزشون بزرگتر ...

پنبه ریز خیلی بزرگ میزارم که جذبش زیاد 

مهم حجم 

اون خونی که باید یواش یواش بیاد یهو میاد 

من سه روز اول شدید دارم ینی دوتا دوتا میذارم چهار روز آخرم شبا تمیییز صبح که میشه میاد منم شب قبل می ...

من باید تامپون بزارم فک کنم چون فقط اون می تونه یهو اون همرو به خودش جذب کنه 

پنبه ریز خیلی بزرگ میزارم که جذبش زیاد  مهم حجم  اون خونی که باید یواش یواش بیاد یهو میا ...

نمیدونم چی بگم یعنی انقد زیاده که به لباست هم میرسه؟

عاشقم اهل همین کوچه بن بست کناری که تو از پنجره اش پای به قلب من دیوانه نهادی👩‍❤️‍👨💘
من باید تامپون بزارم فک کنم چون فقط اون می تونه یهو اون همرو به خودش جذب کنه 

کاپ قاعدگی هم خوبه

کاپ قاعدگی هم خوبه

اره خودم دارم به این نتیجه میرسم که لااقل شبو تامپون یا کاپ بزارم 

تامپون هم خیلی گرون شده فک کنم هر یدونش ده تمن شده 

2706