2410
2553

بچه ها سه تا دختر خاله دارم بزرگی 23 وسطی خودم 22سالمه و کوچکی 19 سالشه

من ازین دخترای خونگرم که با همه گرم میگیرن و هیچ وقت بده کسیو نمیخوام و خانواده دوست ام  ولی دختر خاله بزرگی خیلییییییی بد اخلاقه حتی با خانواده اش نمیسازه  با هیچ کس درست حرف نمیزنه در حد سلام و اینا خیلییییی حاضر جواب

مادرش هیچی نمیگه ولی قشنگ معلومه خیلیی باهم دعوا میکننن و اینایی که فقططططط به فکر خوب نشون دادن خودشون و بد نشون دادن دیگران

ولی دختر خاله کوچکی ام مهربونه ولی بازم یه اخلاق بدی داره میخواد خودشو خوب نشون بده بقیه رو بد

اصل ماجرا من میرم دردو دلای خودمو به دختر خالم میگم خیلیییی شخصی بودن خیلییی اشتباه کردم چون فکر میکردم پاکشون میکنه ولی اون چیکار کرده رفته نگه شون داشته و منو تهدید میکنه نشون بقیه میدم

بعدش دختر خالم کوچکی ام میگفت ببین من چقدر ساده بودم نرفتم از پیامای تو عکس بگیرم ای کاش گرفته بودم.......

دختر خاله بزرگی ام گفت آدم باید از کسی مدرکی داشته باشه تا یه وقت اگه رفت حرفی ازت زد فکر کنن دروغ میگه

منم خیلیی دلم شکست میخواستم هر دو تون کلی راز پیشه من دارین من 10 سال به  کسی نگفتم به

به هیشکی الانم میتونم بگم ولی بخدا فقطط سکوت کردم و بغض قورت دادم 😔😔😔😔

میدونم اشتباه کردم ولی فقط بگین حق با کیه!؟

تو مرا آزردی!...که خودم کوچ کنم از شهرت!تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت!تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... " تمامِ دلتنگى هايم را برايش نوشته ام؛خط به خط...روز به روز...ساعت به ساعت...اما ميترسم!ميترسم از اينكه بخواند و با پوزخندى از كنارش رد شود!ميترسم از اينكه بخواند و با يك "مرسى" گفتن،تمامِ تصوراتم را خراب كند!ميترسم از اينكه يك نفر قبل از من،تمامِ اينها را برايش گفته باشد!شجاعتم تا همين حد بود؛"برايش نوشتن"من جراتِ ارسالش را ندارم! یه صلوات برای آرامش دلم😔

حق باتوئه اما اشتباه هم از توئه که با فامیل درد و دل کردی

خواستن شات هارو نشون بدن توام رازشون رو ب بقیه بگو

دیگه م با کسی درد ودل نکن بشه عبرتت

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خب معلومه با تو

دختر خاله ی خیلی لامصبی داری😕

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...

کجا باهاش چت کردی؟تل!؟

تو یک زنی…لباس خوب بپوش !برای خودت غذای خوب بپز !خودت را به صرف قهوه ای در یک خلوت دنج میهمان کن !برای خودت گاهی هدیه ای بخر !وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری ..احساس سربلندی می کند..آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی،کمتر به اشتباه اعتماد می کنی، یادت باشد ….برای یک زن عزت نفس غوغا میکند!
باهاشون قطع ارتباط کن ازشون فاصله بگیر... هر چیم خواستن نشون بدن بگو فیکه با برنامه چت ساز اینارو سا ...

نمیشه عزیزم قطع رابطه کنم چون رفت و آمد خانوادگی داریم 

بخدا در ظاهر باهاشون خوبم و در باطن فقط میسوزم 

تو مرا آزردی!...که خودم کوچ کنم از شهرت!تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت!تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... " تمامِ دلتنگى هايم را برايش نوشته ام؛خط به خط...روز به روز...ساعت به ساعت...اما ميترسم!ميترسم از اينكه بخواند و با پوزخندى از كنارش رد شود!ميترسم از اينكه بخواند و با يك "مرسى" گفتن،تمامِ تصوراتم را خراب كند!ميترسم از اينكه يك نفر قبل از من،تمامِ اينها را برايش گفته باشد!شجاعتم تا همين حد بود؛"برايش نوشتن"من جراتِ ارسالش را ندارم! یه صلوات برای آرامش دلم😔
2714

خاله خودش مایه عذابه چه برسه بچه هاش

سگ‌محلشون کن اصلااااا ب هیچ وجه خوب رفتار نکن 

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش
نمیشه عزیزم قطع رابطه کنم چون رفت و آمد خانوادگی داریم  بخدا در ظاهر باهاشون خوبم و در باطن فق ...

چه بهشون گفتی بگو تا ببینم در چه حده 

برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید الهی خدا هر ارزویی دارین براورده کنه

هیچی دوستی کن بعد یباررگوشیشو وردار پیاماتو واینارو پاک کن.

یام کلا گوشیشو بزن بشکن به روخودت نیار اینجوری خیالت کلا راحت میشه.حقشه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
حق باتوئه اما اشتباه هم از توئه که با فامیل درد و دل کردی خواستن شات هارو نشون بدن توام رازشون رو ب ...

عزیزم من رازه کسیو فاش نمیکنم چون یک روزی هم بر مرده به خودم و طرف بهم اعتماد کرده 

آره میدونم اشتباه کردم خیلیییی ساده بودن ولی الان دیگه را آمد مینوسم روی کاغذ بعدش پاره ش میکنم یا با یه گل حرف میزنم حداقل اینجوری خودم خالی میشم و را مو به کسی نگفتم 

اصلا هیچوقت با فامیل جماعت نمیشه صمیمی شد

اینو از هر که بگی شنیدم

ارتباطتو خیلی خیلی باهاشون کم کن فاصلتو زیاد کن

نمیدونم کی هستی که داری اینو‌میخونی؛ ولی هر کی که هستی برات آرزوی لبخند میکنم :)💕🦋🍃

اول اینکه با فامیل درد و دل نکن 

دوم هم هیچ وقت پیامکی اصلا درد و دل نکن.و بهترین راه اینه یا تو دنیای مجازی و اینطوری ناشناس یا تو ورقی چیزی بنویس و پاره کن بعدش.ادما دیگه قابل اعتماد نیستن مهربون

خدارو بابت همه چی سپاسگزارم😊

دخترای فامیل مایم خیلی دل من شکستن ولی من برام مهم نیست🙃

کلا عادی رفتار می‌کنم

همونی که تموم شد و هیچکس نخواست آغازش کنه دارم فکر می‌کنم کجا برم که هیچکس نباشه ...تیکر مال بارداری نیست😅                                                      
2706