2733
2734

شده یه فاکتوری تو آزمایش خون غربالگری اول یا دومتون بالا یا پایین تر از میانگین باشه و ترسونده باشنتون اما بعدا متوجه بشین جنینتون مشکلی نداشته؟حالا یا با آمینوسنتز یا با مشاوره ژنتیک؟

من آنزیمue3تو غربالگری۱۵هفتگی پایینتر از نرماله که میشه آنزیم استریول خیلی چیزهای بد تو نت نوشته فردا نوبت مشاوره ژنتیک دارم که ببینم برن آمینو یا نه.خواستم ببینم کسی تجربه ای تو بالا و پایین بودن این عددها و مشکوک شدن دکتر داشته؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله واسه دختر منم آزمایش خونش مشکوک بود بعدا آزمایش ژنتیک خونی انجام دادم خدارو شکر سالم بود 

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
2731
فاکتورتون عددش بالا و پایین یود؟

آره عزیزم عددش یادم نیست ولی مشکوک بود دکتر خودم فرستادن واسه دکتر حامگلی های پر خطر اونم اونقدر ترسوند گفتند آمینو هم احتمال سقط داره منم آزمایش خون که خیلی گرون بود دادم البته واسه سال 97 بود شد 1میلیون و 800 فکرکنم خداروشکر دخترم سالم بود 

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
2738