2703
2553

⁣اگر دوستانتان کم‌اند و از این موضوع ناراحتید شاید بهتر است این بار به جای شکایت، به این نکات توجه کنید و آنها را در خودتان اصلاح کنید:

⁣🔸 همیشه اهل ناله و شکایت هستید.

⁣🔸 با داشتن رابطه‌ عاطفی، دوستان‌تان را به کل فراموش می‌کنید.

🔸 خودخواه هستید؛ فراموش نکنید هر رابطه انسانی برای پایدار ماندن به درصدی ایثار و فداکاری نیاز دارد.

⁣🔸 معامله‌گر هستید و مدام در حال حساب و کتاب میزان محبت و توجه دوستانتان در رابطه هستید.⁣

🔸 اهل سخن‌پراکنی هستید.

⁣🔸 زورگو هستید و مدام می‌خواهید خواسته شما اجرا شود.

⁣🔸اهل بیرون‌رفتن نیستید؛ تجربه‌های تازه و ملاقات با آدم‌های جدید فرصت خوبی است که هرگز نباید از دست بدهید؛ وقتش شده از پیله تنهایی خودتان پر بکشید.

من خودم دوست ندارم با کسی دوست باشم 

یکی دوتا دارم از قدیم اونم فقط تلفنی

اهل دوست و رفیق نیستم

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا من که دوستای زیادی داشتم به چه دردم خوردن؟🤔

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2720

بر عکس🤣✌🏻

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
2714

من گزینشی دوست انتخاب میکنم دوتا دوست صمیمی دارم که حدود ۲۰ ساله دوستیم البته بیشتر مثل  خواهر هستن برام و ترجیح میدم آدم‌های جدید تو جایگاه خودشون مثل همسایه ‌و همکار و فامیل باقی بمونن و وارد گروه دوستانم نشن 

belfijoon هستم                                                                 

هیچکدوم و ندارم😂

شاید گاهی خودخواه یا بداخلاق بشم اما اون رو جلوی دوستام که هر از گاهی میتونم ببینمشون نشون نمیدم 

دوستی هم ندارم در حد دو سه نفر اونم خیلی صمیمی نیستیم

یه دوست صمیمی داشتم اونم بخاطر کنکورش دیگه نخواستم مزاحمش بشم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

هیچکدوم از بس از خوبی ام سوءاستفاده کردن ترجیح میدم خودم باشم ولباسام 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..

منم تنهام فقط یه رفیق چندساله دارم اونم ازجونش برام مایه گذاشته منم همینطورازخواهربرادرم خانواده ام بهم نزدیکتره  

خداکنه همه مستاجرا خونه دار بشن😍🌹

رفیق باید فابریک باشه . اهل دل . اهل مسافرت . رفیقی که تو دوران سختی پشتت باشه کنارت باشه یعنی رفیق و دوست خوب 10 تا هم کمه این رفیقا

صداقت نعمتی بسیار ارزشمند است، از مردم بی ارزش انتظار صداقت نداشته باش.