2726
عنوان

انتخاب همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 40 پست
عزیزدلم من نگفتم که شما عاشق واقعی نیستی ، من حرف اون خانومو تایید کردم چون خودمم اینجوری هستم واقعا ...

نه خاستگار بهتر من تشنه این چیزا نیستم اصل حرفم مهم بودن فرهنگ توی ازدواجه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی فرصت بیشتری ندم بهش که خودشو بیشتر ثابت کنه؟ 

نمی‌دونم..خودت میدونی من که اون اقارو نمی‌شناسم...ولی مگه یه آدم چقدر می‌تونه خودشو تغییر بده؟ اگه مجدد تحت‌تأثیر خانواده‌اش قرار بگیره چی؟ سعی تو تغییر بقیه نداشته باش...سعی کن دلخواهت رو پیدا کنی نه این که بسازی...چقدر ادم انرژی صرف کنه اخه

من دیگر متاسف بر کسی نیستم،                تأسفم بر( من )است، که در رضایتمندی دیگران تلف شد.                 «جبران خلیل جبران»                                                                                                                  
2728
خیلی سعی میکنه اون چیزی که میخوام باشه مشاور رفته کتابخونه رفته توی جمعای دوستامون اومده خیلی داره ت ...

خب مطمفنا خانواده تاثیر داره.الان نمیشه گفت تو داری با خودش ازدواج میکنی چیکار به خانواده اش داری.اما اینم باید در نطر بگیری ک همه ایراد دارن.اگر کیس دیگه ای پیدا شه مطمعنا اونم ایراد دیگه داره ک شاید تو دوست نداشته باشی

ولی در کل تو ازدواج دیگه نمیشه خود کاملت باشی باید یکمم بیای پایین تا همسطح طرفت بشی یا بری بالا.

حالا من نمیدونم منطورت از خانواده اش میترسم چیه یعنی اونا چه اخلاقایی دارن اما باید خیلی ب این آدم زمان بدی.ب این دلیل ک هم خودش متومه بشه آیا میتون از چیزی ک ب فرص ۳۰ سال بوده بگذره و بشه ی ادم دیگه و دلیل دیگه هم اینکه گتومه بشی این تغییرش همیشگیه یا نه فعلا چند روزی تغییر کرده خودشو نشون میده تا دلتو ب دست بیاره.

اخه وقتی تلاش هاشو میبینم توی این زمونه همچین مرد خوبیه چی

خب تلاش یه ویژگی مثبته اما باید بیشتر به شخصیتش فکر کنی که کنار میای باهاش یا ن

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را😍😁