2737
2734
عنوان

انتخاب همسر

329 بازدید | 40 پست

من عاشق کسی شدم که یکم با خودم متفاوته تحصیلات خوبی نداره خانواده ساده ای هم داره خیلی دوسم داره به خاطرم خیلی تلاش کرده خیلی انسان خوبیه بهم خیلی احترام میذاره نه اهل دختر بازیه ن سیگار و قلیان و هیچی خیلی دل پاکه و خیلی منو میخواد ولی میترسم که به خاطر این تفاوت فرهنگی بین من و خانوادش پشیمون بشم یا موقعیت های بهتری بیاد تو زندگیم نمیدونم چه تصمیمی بگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاقلانه انتخاب کن عاشقانه زندگی کن🌹

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
2728

شما عاشق نیستی 

آدم عاشق نمیگه شاید بهتر از این بیاد 

عاشق ‌طرفش رو بهترین میبینه 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 

بقول دوستمون وقت بیشتری باهاش بگذرون ببین رفتارش با بقیه ادما چه جوریه..طرز حرف زدنش و قضاوت نسبت به دیگران و اصلا احساسی برخورد نکن..و اینکه ببین طرز رفتارش با خانوادش چه جوریه این خیلی مهمه

چون وقتی بله رو بگی دیگه راه برگشت نیس گلم

2738

به نظرم..مسئله فرهنگی خیلی مهمه..آدم باید با هم‌سطح خودش باشه غیر از این باشه مدام مقایسه می‌کنه و حس می‌کنه خودشو حیف کرده

من دیگر متاسف بر کسی نیستم،                تأسفم بر( من )است، که در رضایتمندی دیگران تلف شد.                 «جبران خلیل جبران»                                                                                                                  

اگر فک میکنی حتی ممکنه یک بار به خاطر خجالت بکشی ردش کن.خجالت کشیدنت به این معنا نیست ک اون آدم سطح پایینی باشه اما نشخصه شما ایشونو از خودت سطح پایینتر میبینی.

اگر قراره در مقابلش مغرور باشی ب خودت ردش کن به خاطر اینکه دیگه تو اون شرایط ایشونم نمیتونه ب اندازه الان دوست داشته باشه.

احساسی فکراتو کردی حالا احساستو خاموش کن منطقی فک کن

2706