2726

سلام خانم ها من امروز میخوام ختم ۴۰ روزه سوره مریم بردارم که هر  روز هدیه کنم به نام یه خانم که منتطر بارداری هرکی منتظره بیاد اسمشو بگه و باهام شروع کنیم که هرچه زودتر نتیجه بگیریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من شنیدم هفت بار سوره مریم برای بارداری

اره عزیزم اونو منم شنیدم ولی اینو هر روز هدیه میکنی به نام یک مادری که چشم به راهه و خدا به خاطر اینکه دعا در حق بنده هاش میکنی حاجت ما را زودتر میده و اینکه ختم های ۴۰ روزه زودتر حاجت میگیری 

من هستم استارتر از امروز بخونم ؟

ای جانم باشه عزیزم من تا نیم ساعت دیگه شروع میکنم امروز قراره اسم یکی از بچه های گروه بارداری مون را بگم به اسم مامان لیلا راستی من ایه ۱ تا ۶ سوره مریم و ایه ۳۱ سوره رعد به کمرم بستم و امروز روز چهارم پیاز درمانی هستم به امید خدا انشالله همه خانم های چشم انتظار مادر بشن و خدا به منم نگاه کنه

ای جانم باشه عزیزم من تا نیم ساعت دیگه شروع میکنم امروز قراره اسم یکی از بچه های گروه بارداری مون را ...

منم آیه سوره رعد رو بستم عزیزجانم اسم منم لیلاست مریم رو هم می‌نویسم می‌بندم ان شاالله ک بزودی همه مامان بشیم

حتما راستی شما ک پیاز درمانی می‌کنی تو رمضون چطوری میخوری ؟ آزمایش پرولاکتین دادی ؟

منم آیه سوره رعد رو بستم عزیزجانم اسم منم لیلاست مریم رو هم می‌نویسم می‌بندم ان شاالله ک بزودی همه م ...

ع به سلامتی عزیزدلم پس امروز اسم دوتا مامان لیلا را میدم نه عزیزم ازمایش ندادم ولی نشانه پرولاکتین بالا شیر امدن از سینه و چیزهای دیگه هست که خداراشکر من ندارم بعدش هم پیاز درمانی روش پروفسور ابراهیم عدنان سراچ اوغلو که ترکیه هستن ایشون گفتن ربطی به پرولاکتین نداره این روش بازم مطالبشو بخون به نظرم انشالله که شما هم این ماه مامان بشی عزیزم

منم آیه سوره رعد رو بستم عزیزجانم اسم منم لیلاست مریم رو هم می‌نویسم می‌بندم ان شاالله ک بزودی همه م ...

من بعد افطار به فاصله یکساعت دوتا لیوان اب پیاز دارم میخورم گلم

2706