2726
عنوان

ضربه به سر نوزاد ۷ ماهه

456 بازدید | 35 پست

سلام..توروخدا هرکی تجربه داره بگه

بچم ۷ ماهه

تو بغل بود خودشو یهو برگردوند به عقب و پشت سرش خورد به لبه در..پشت سرش یه خط دو سانتی قرمزافتاد..یکی دو دقیقه گریه کرد بعد اروم شد..همیشه استفراغ میکنه اونشبم یکی دو بار استفراغ کرد...ولی نمیدونم علتش صربه بود یا چیز دیگه...۱۲ ساعت گذشت..۵ صبح از خواب بیدار شد و اینقد گریه کرد که بی سابقه بود با چیزی اروم نمیشد..نیم ساعتی گریه کرد تا خواستم ببرمش دکتر سوار ماشین شدم تو ماشین خوابید..دکتر نرفتم..اومدم خوابوندمش سرجاش ۳ الی ۴ ساعتی خوابید بعد بیدار شد و همه چیش عادی بود..الان یه هفته گذشته و همه چی عادی بود..ولی من شبا از نگرانی خواب ندارم..که نکنه اون گریه ها عواقب ضربه بوده...و اینکه طولانی مدت بچه صرع بگیره یا رو توانایی ذهنیش اثر بزاره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا واسه اینکه دلت اروم بشه ی سر دکتر ببرش چیزی نمیشه ک

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
2728

ببرش دکتر حالت تهوع بعد ضربه به سر نشونه خوبی نیست ما یه تصادف داشتیم پسر عمم ۲سالش بود گفتن اگه حالش بهم خورد حتما بیاریدش چون ممکنه سرش به جایی خورده باشه

فقط 32 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر دو سالگی نفس مامانه   محمد عادلم عاشقتم عشق مامانی😍😋خدایا پسرمو حفظ و عاقبت بخیر کن🙃آمین...

اینو بگم من بچه ی خواهرم زیر یه سالش بود چند سال پیش یه زلزله ی شدید اومد خواستم ببرمش بیرون از دستم افتاد روی فرش بچه ی بدبخت گریه نکرد ولی خدا رحمش کرد ، الان ۵ سالشه ماشاالله چه هوشی داره . 

عزیزم نگران نباش اونموقع هم میبردی دکتر چیز خاصی نمیکردند فقط معاینه میشد وحالات بچه بررسی میشد و میگفتند تا 2 یا 3 ساعت نزارید بخوابه همین الان دیگه یک هفته گذشته و بچه تون هم خدارو شکر سلامتن 

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞

نه بابا هیچی نمیشه.من‌یبار سر خواهر زادمو زدم به دیوار.بچه بودم اونموقع.بالا سرشو زدم.نمیدونم چند ماهه بود ولی خیلی کوچیک بود نوزاد بود.بعدش کلی گریه کرد اروم نمیشد.منم ترسیدم نگفتم سرشو زدم🤣بعدش خوب شد.الان ۱۸ سالشه همون بچه باهوشم هست مشکلی ندارع خدارو شکر

اخه ببرمم میگه سی تی اسکن...اونم خیلی عوارض داره

نه فک نکنم بگن ، آخه منی که سنم بالای بیسته خواهرم میگه برای کرونا نمی‌خواد بری سیتی بده چون ممکنه عوارض داشته باشه . قطعا دکتر می‌پرسه مثلا بالا آورد یا ن گریه کرد یا ن ، مثلا گیجه یا ن . اگه گفت سیتی بگو نمیخواد

2706