2733
2734

بن شدی

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اکانتت بسته شده مراحل رو به ترتیب برو جلو تا احراز هویت بشی اکانتت باز بشه احتمالا شماره موبایل یا ایمیل رو باید تایید کنی لینک براشون ارسال میشه 

belfijoon هستم                                                                 

گفته بخاطر فعالیت هتی غیرمعمولی ک رو اکانتت شده(احتمالا بخاطر تلاش زیادی ک خودت کردی وارد بشی یا شخصی سعی کرده وارد حسابت بشه) حسابت مسدود شده.گفته باید زیر ۲۷ روز اقداماتی که گفتن انجام بدی تا حسابت برگرده

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
2738
يعنی چی؟

۲۷ روز دیگه وارد شد

ایمیلت چیزی نیومده؟

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

شما فعاليت غير مجازي از حسابتان انجام داده ايد و حساب كاربري شما فعلا مسدود هست 

اين چند گام كه بهتون ميگه رو ٢٧ روز وقت داريد انجام بديد تا حسابتان فعال شود

خدايا يجوري كمكم كن كه يادم بره ، چقدررر تو زندگيم اشتباه كردم خدايا تو هدايتم كن 
یه سری فعالیت توی پیجت دیده شده که ممکنه از طرف تو نباشه بای این کا تایید کنه که خودتی باید مراحل ز ...

والا من اصلا پيجم خصوصيه فقط فيلم سريال وعکس فالو داشتم ترکی و چند تا پيج اشپزئ لباس 

2706