2726
عنوان

به نظرتون این زنه عاشق شوهرم شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4649 بازدید | 169 پست

همه بکنار 

واسه ی تو چقدر عادیه و چه آرامشی از تو حرفات گرفتم 

فقط همینکه زنه عاشق شوهرت شده باشه برات مهمه؟! 😵😵

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانومه پروبازی درمیاره چون شوهرت رو داده🙃🍃

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2728
من هنوز عقدم فکر کنم نمیفهمه که شوهرم متاهله شوهرمم که حلقه اصلا دستش نمیکنه

وا خب چرا دستش نمیکنه؟

به شوهرت بگو خوبه منم به فروشنده مغازه ای که ازش خرید میکنم پیام بدم بگم لاغر شدی و فلان

چه مغازه ای داره؟

عجب  منم حسابدارم. با این حساب که کفتی منم عاشق کارفرمام هستم چون باید باشه تا جواب سوال هام ر ...

چه مثال نابجایی! 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

شل بگیر ،اگ شوهرت انقدی عاشقت نیس که با این مسخره بازیا مخش رو بزنن همون بهتر مخشو بزنن بپروننش

ذهنِ تو یه باغِ و افکارت مثلِ بذر!!تو انتخاب میکنی تویِ باغت گُل بِکاری..یا علفِ هرز...!!  

بدون اینکه حساسیت نشون بدی یک روز که ایشون میرن محل کار همسرت شما هم برو و ایشون رو ببین..بعضی از آدمها ذاتأ بیش از حد صمیمی هستند.. ببین از این دسته آدم هاست یا با دیدن شما دست و پاشو جمع می‌کنه😉

2706