2737
2734

مولتی همراه اهن میدید یا فقط مولتی تنها؟؟؟

چند سی سی؟؟؟

بچتون چند کیلوئه؟؟

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 

من از یه سالگی شربت استئوگر دادم. همرو باهم داره دیگه آهن ومولتی اینا ندادم.. دکترش نوشته بود پاهاش یکم مشکل داشت دخترم ک خداروشکر خوب شده الان ولی هنوز شربت و میدم

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از یه سالگی شربت استئوگر دادم. همرو باهم داره دیگه آهن ومولتی اینا ندادم.. دکترش نوشته بود پاهاش ...

چه مشکلی داشت پاهاش عزیزم؟

پسر من پونزده ماهشه مستقل راه نمیره😟

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍
2731
چه مشکلی داشت پاهاش عزیزم؟ پسر من پونزده ماهشه مستقل راه نمیره😟

پاهاش پرانتزی بود.. من دخترم وزنش خیلی زیاد بود تو 8 ماهگی راه افتاد. دکتر بردم گفت بخاطر وزن زیاد و زود راه افتادن اینجوری شده.. 6 ماه شربت دادم 6 ماه بریس بستم خ.. دق کردم تا خوب شد.. زود راه رفتن اصلا خوب نیس برا بچه😢

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎

قطره مولتی ویتامین۲۵ قطره یا ی قطره چکان پر از ۶ ماهگی تا ۲ سالگی باید داد

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
قطره مولتی ویتامین۲۵ قطره یا ی قطره چکان پر از ۶ ماهگی تا ۲ سالگی باید داد

روی مولتیش نوشته ۱۰ سی سی برای ۱-۲ سال

قطره نیست شربته

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 
من از یه سالگی شربت استئوگر دادم. همرو باهم داره دیگه آهن ومولتی اینا ندادم.. دکترش نوشته بود پاهاش ...

چقدر میدی عزیزم؟؟

2738
بچه من پوتزده ماهشه یازده کیلو بنظرتون کم نیست؟ من دکترش ویتان دادع یک سیسی ولی میگن کیندر خوبه میخ ...

نه منحنی رشدشو ببنین

روی مولتیش نوشته ۱۰ سی سی برای ۱-۲ سال قطره نیست شربته

عه من قطره اش گفتم که همه میدن. شربتش همون مقدار گفته بده هرقاشق غذاخوری ۵ سی سی میشه

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱