2726

سلام دوستان دخترم تولد یکسالگیشه اصلا سررشته از خیاطی و هنر ندارم. بنظرتون میتونم خودم دامن و ست توتو درست کنم ؟یونیکورن میخوام. لطفا کمکم کنید راحته درست کردنش؟؟

سخت نیستفقط سلیقه میخواد

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اتفاقا دامن توتو خیلی راحته تو نت هست بگرد فیلمشو ببین. یه کش اندازه کمر دخترت باشه دورشو تور میبندی. فیلمشو ببینی راحته

انعکاس تمام حرفای ما به خودمون برمیگرده. هیچی ازتون نمیخوام.راه دوری نمیره اگه فقط ازته دل ازخدا بخواین ی خونه تو شمال بهم بده مال خودمون باشه.

قد دامنو بگیر ضربدر دو کن و +5سانت. و ب همین اندازه برش بزن پارچتو از سمتی ک پارچه کش نمیاد اگ از سمتی ک کش میاد ببری پف واینمیسته . عرض پارچه برش خوردتم 8سانت بگیر . برا دور کمرم یا کش بگیر یا ربان اندازه های برش خورده رو گره بزن بهش .تو گوگل طرز گره زدنش هست حالت قلابیه

سوفیا جان خواهشا به جواب سوالت رسیدی منم درجریان بزار چون منم یه ماه دیگه تولد۱سالگیه  دخملمه.

وای تولد دختر منم هست ماه بعد ولی هزینه نمیتونم زیاد کن.

ی پیجی هست ست کامل با تل و پاپوش میده150عالیه. اگ مشکل نداری سفارش بده قیمتش خیلی مناسبهkhoonenamady

2706