2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماساژ مرتب دورانی سه ماه روزانه حدودا۲۰دقیقه ۱۰دقیقه صب ۱۰دقیقه شب با روغن اصل خراتین بزرگش میکن ...

آره آجیل من عید خوردم تاثیرش دیدم

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه
2728

راه حل پیدا کردی به منم بگو🥺‌

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍
2738
آره آجیل من عید خوردم تاثیرش دیدم

هیچی مث ماساژ نیس

من حتی ۴روز اول ماساژ احساس میکردم بزرگتر شده

و مرتب باعث میشه بزرگ شه

درکنارش تغذیه خوب و نسبتا پرکالری مفید مث پروتیئن و مواد مغذی به بزرگ شدنش این ناحیه کمک میکنه

سیب زمینی آب پز

من شنیدم هر شب دمنوش رازیانه بخوری برای رشد  هورمون های زنانه خوبه  سینه و باسن رو بزرگ م ...

رازیانه برای کسانی که سابقه سرطان تو خانواده دارن اصلا خوب نیست خصوصا کیست یا سرطان تخمدان و رحم

هیچی مث ماساژ نیس من حتی ۴روز اول ماساژ احساس میکردم بزرگتر شده و مرتب باعث میشه بزرگ شه درکنارش ...

با روغن ماساژ دادین؟

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه
2706