2737
2734
عنوان

کدبانوها بدادم برسید 😔😔😔

151 بازدید | 8 پست

مربای به گذاشتم بپزه آبش زیاد بود زیرشو زیاد کردم... سر رفته... 

بدجوری گازم داغون شده... چون شهدش قوام اومده الان موندم چطوری از گاز پاک کنم... 

چون خیلی غلیظ و چسبناکه دستمال بهش میچسبه😭😭😭😭

مثل یه چسب غلیظ وچسبنده شده😭

الان نگید فصل به نیست... چون خودمم تعجب کردم تو مغازه تو این فصل به بود... کاش نخریده بودم😭

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

گاز پاک کن بگیر سیف  رخشا.. نانو سان بزن چند دقیقه بمونه میره 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2738