2733
2734

سلام، من خونمو تند تند جارو میزنم اما بازم آشغال ریخته اطرافش، منظورم چیزای ریزه، بچه کوچیکم دارم خیلی ریخت و پاش میکنه، بابای بچه که بدتره😬من جمع میکنم اونا میریزن، همش میگم کاش یکی سرزده نیاد خونمون اما هیچکس غیراز مادرشوهرم نیست که سرزده بیاد منم محل نمیزارم اما واقعاً خسته شدم، راه پله هام تند تند کبوترا کثیفشون میکنن، پشت بوم در نداره یه وقتایی میان تو راه پله خیلی اذیت شدم، منظورم کبوتر خونگی نیستا، کلاً نمی‌دونم چیکارکنم؟ شماهم همینطورین؟ اونایی که خونه بزرگ دارن  تو فیلما و اینستا میبینم خیلی تمیزه یعنی اینا چیکار میکنن؟؟؟ مرسی. 

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بچه ندارم، شوهرمم ب شدت مرتب و تمیزه واسه همین همیشه تمیزه خونم. البته بزرگ هم نیست85، 90متره 

بچه داری سخته تمیز بودن همیشگی 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731

اول از همه یه در برا پشت بوم بذارید کبوترها رو حذف کن از زندگیت غیر از کثافت چیزی ندارن

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2738

منم مث شمام، همش در حال تمیز کردن، منم بچه کوچیک دارم و شوهرمم خیلی شلخته س

و همیشه فکر میکنم خونه کثیفه😓

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

من سه تا بچه دارم همه شم بدو بدو

نمیزارن هیج جا تمیز بمونه و احساس ارامش کنم

اتاقشون فقط ده دقیقه تمیزه 

تازه تمیز میشه با عزم بیشتری می رن می ترکونت😐😐

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
من با سه تا بچه همه جام دسته گله😊😊😊الانم حیاتمونو شستم وای کمری نمونده والا

خدا قوت عزیزم 

کارای مثل شستن حیاط همسرت انجام بده. خدا نکرده از پا میفتی ها

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706