2733
2734
عنوان

راهنمایی کنید دلم صاف بشه

181 بازدید | 25 پست

سلام من با مادر شوهرم صاف بودم عین دختر 

اونم خوب بود نمی گم بد بود اما باهام با سیاست رفتار کرد 

الان فهمیدم ، یعنی تا نفع و منفعت داشتم براش خوب بود 

حالا که نفع مالی و  ....ندارم بی خیالم شده 

گلا زن با سیاستی ه 

یه حرفایی رو از من پنهان کرده حالا فهمیدم 

در حالیکه من سیر تا پیاز زندگی خودم و مادرم رو براش گفتم 

خیلی داغون 

میخوام اول خودم بعد اونو بکشم 

هیچوقت به خونواده شوهر اعتماد نکن حتی اگه بهترین ادما باشن

فرزندم تو هرگز به این دنیا که ارزش دیدن و زیستن ندارد نخواهی امد،و این تنها چیزیست که میتوانی به خاطرش به من افتخار کنی :)*کاربری مال دونفره.یه مجرد و یه متاهل.یه وقتایی سوالا و مشکلات بقیه رو هم میزاریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه چرا باید بامادرشوهر مثل مادر و دخار شی؟

اشتباه کردی از اول 

من با مادرشوهرم خیلی خوبم اما به هیچ کس حتی خواهر برادرامم سیر تاپیاز زندگیمو نمیگم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2731

اون باید ناراحت باشه که قدر دختری مثل تورو ندونسته نگران نباش بازم میاد سراغت ولی یاد بگیر توام باهاش عین خودش رفتار کنی دیگه سادگی نکنی

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738
مادرم گفت قیمت داد به امام حسین که فکر کن دخترشی

اشتباه کردی

اما هنوزم دیر نیست

رابطه با خونواده ی شوهر مثل دوتا میله های ریل قطاره نه باید نزدیک شی نه دور فقط موازی و بافاصله پیش بری

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
ولی من دوستشون داشتم الانم دارم

خب دوسشون داشته باش نگفتم که دشمن شو

2706