2737
2739
عنوان

شعله زرد چطوری درست کنم؟

280 بازدید | 33 پست

سلام

یادم رفته اندازه هاش رو  

به اندازه ی ۳ ، ۴ نفر بگید چقدر مواد بریزم و چطوری درست می کنین؟ 

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم چندروزه هوس کردم 

بزن نت قشنگ توضیح میده

8...(یک توآزردمرا..ویک جهان شادم نکرد..)...دلتنگی خیلی نامرده.ازیک جایی به بعد می شینی یه گوشه با بغض نگاه میکنی تا زندگی تموم بشه...۴آبان۱۴۰۱ عشقم برای همیشه ترکم کرد بعدازاون دیگ هرگز به هیییچکس اعتمادنمیکنم عاشق نمیشم تنهایی رو باجون ودل نگه میدارم خیلی دوسش داشتم صداش آرومم میکرد..ارزومه پشیمون بشه ی روزی برگرده ارزوش باش یک بار دیگ باهاش حرف بزنم فقط دنبالم بگرده وتوحسرتم بسوزه ک هییچ کس مث من دوسش نداشت...دلتنگم 😔😔😔😔دلم میخوادیکی بیاد دستموبگیره بلندم کنه بگه میدونم چقدرسختی کشیدی میدونم شبهات پر از دردبود میدونم چقداشک ریختی اما‌ازاین به بعد هرچ  قبل من بود فقط کابوس بود...یکی بیادکه نره یکی که ازچرت ترین چیزها براش حرف بزنم وخسته نشه ..🥀🥀ب سلامتی اون روزی که  اونی ک ترکم کرد تاوان پس بده دلش مثل دل من بشکنه هرشب مث من اشک بریزه ازدلتنگی نابودبشه ب سلامتی روزی که داغ عزیزترین ادم زندگیش بره توی دلش بسلامتی روزی ک بیچارگیش روببینم..روزی اروم میشم ک  اون تاوان پس بده سنگدل نیستم ولی درحقم ظلم شد ب زور منواز خودش جداکرد..دوسال منو عاشق خودش کردوبا بی رحمی ترکم کرد پس ب سلامتی  شکست اون🥂دلم گرفته هیشکی نیست که ببینه غروبا چجوری  اشک روی گونم می شینه😔دلم میخواد خودمو بردارم برم یه جای دور خییلی دور هیچکس رونبینم حتی گوشیمم نبرم صدای کسی رو نشنوم..🥀🥀🥀..امیدوارم هرکجا هستی همیشه غمگین باشی.۱۰دی عشقم برگشت اما‌مث قبل دوسش ندارم

یک لیوان برنج‌

هفت لیوان آب

دو لیوان شکر

مادر کی میایی تا من هم طعم شیرین مادر شدن رو بچشم؟ جانانم چند بار است که خواب تو را دیده ام در بغل بودی چه حس شیرینی بود بودنت .دلبندم چند تار موهای مامان و باباسفید شده پس تو نمیخواهیی بیایی و بمانی برای من برادرت تا ۳۹ هفته مهمان دلم بود چقدر حس زیبایی بود بودنش برای من اما برادرت قبل آمدن به بغلم به سوی آسمان پر کشید مادر این همه درد و رنج کافی نیست ؟؟؟؟درد از دست دادن برادرت درد نیامدن تو مادر دلم برای در آغوش گرفتنت پر میکشد تا کی حسرت شنیدن خنده هایت را بکشم مادر کی تو میایی من را صدا کنی مامان و من با همه وجودم بگویم جانم عزیزتر از جان مادر
2738
آب چقدر؟ چقدر بپزه؟

برنج اگه خیس خورده قبلا چهار لیوان آب اگه نه بیشتر تا برنج باز بشه 

خواهرانه دعا کنید برام ازدواجم جور بشه اگه میتونی برام صلوات بفرست♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
یک لیوان برنج‌ هفت لیوان آب دو لیوان شکر

گلاب و زعفرون رو هم آخر اضافه کنم؟

قبلا از یه نفر تو نی نی سایت پرسیدم درست کردم خیلی خوب شده بود. پیداش نکردم

برنج اگه خیس خورده قبلا چهار لیوان آب اگه نه بیشتر تا برنج باز بشه 

راستی پلوی پخته هم دارم . نمیشه با پلوی پخته بپزم؟  

راستی پلوی پخته هم دارم . نمیشه با پلوی پخته بپزم؟    

نه لعاب نداره بد میشه

میشه از ته دلتون برام صلوات بفرستین یک سری انسان های وارسته ای هستند که رفتارهای خوب دارند اما اعتقاد دینی ندارند صفت پنهانی این افراد کفر است .
2706