2703
2553
عنوان

بیلیین چند تا فحش بهم بدین ک پولمو خرج شوهرم نکنم‌...

| مشاهده متن کامل بحث + 867 بازدید | 65 پست
اگه دوباره کارش راه بیفته مثل قبل خانوادش حمایتش کنن کمتر تو خونه باشه و اعصاب مالیش اروم بشه شاید ی ...

چرا انتظار دارید تو زندگی ای که شما دوتا شریک هستید پدرمادرش کمک کنن؟؟

شما ک زنشی کمک نمیکنی توقع داری پدر مادرش کمکش کنن؟؟؟

من نمیتونم تصور کنم این انتظارات رو چون هیچوقت چشمم دنبال پول کسی به جز تلاش خودمون نبوده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اگه پولت زیاده  ازش طلاق بگیر برو یه زندگی برای خودت درست کن یا یه کار وکاسبی برای خودت راه بینداز یا یه چیزی بخر سکه بخر یا بزار سپرده تا سودش بیاد تو حسابت دستت تو جیب خودت باشه اونم هر کاری دوست داری بکن

چرا انتظار دارید تو زندگی ای که شما دوتا شریک هستید پدرمادرش کمک کنن؟؟ شما ک زنشی کمک نمیکنی توقع د ...

خوب خدا رو شکر ان شاالله پیشرفت و ترقی خیلی زیادی کنین خودتون دو تا تنهایی

جشه حسودم کور بشه نتونه ببینه ک انقدر تو این مملکت دو تایی دارین هی ترقی میکنین و پیشرفت میکنین

سلام گلم 

میتونی به شوهرت نگی که پول میاد دستت؟ 

به نظر منپ کار درستی میکنی ، بعضی آدما جنبشو ندارن سو استفاده میکنن 

اگه شوهرت قدر نمیدونه یک ریالشم بهش نشون نده

وقتی انقدر ماهرانه بعضی کلمات رو خلاصه میکنید مثلا سز (سزارین ) ، پری ( پریود ) ، بز ( بذار ) ، آز ( آزمایش) و...   دلم میخواد خشتک دران سر به بیابون بذارم ! چقدر ماهرید آخه لنتیا ! با این دو ثانیه زمانی که در نوشتن صرفه جویی میکنید ، حتما میتونید دوتا تاپیک بیشتر از فتنه گری های جاری و خواهر شوهر بزنید لابد 😈                                     افاده ای های افراطی هکسره ای عزیز ؛ والا بخدا همه جا نباید به جای (ه) ، کسره بذارید . بخدا کسره جا و مکان داره . اول یاد بگیرین بعد جمله هاتون رو با هکسره های اشتباه تو چشم ما کنین . شیک نیست . بی سوادانه است . مرسی .لینک حذف تاپیک
انگار شما متوجه نیسی تو چ مملکتی هسی یا متوجه گرونی ها نیسی  اره الان بدون کمک بقیه طرف خونه ...

تاالان خانوادش حمایتتون کردن خودت گفتی مثل قبل حمایتمون کنن

اومدن کشیدن کنار شمام باید بکشی کنار ؟بخاطر پول پدر شوهرت مونده بودی تو زندگی ؟

2714
تاالان خانوادش حمایتتون کردن خودت گفتی مثل قبل حمایتمون کنن اومدن کشیدن کنار شمام باید بکشی کنار ؟ب ...

ن بحاطر اینکه گفتن محل کار دادیم ب پسرمون کار داره بار داره

خوب الان همون محل کارم بزنن براش دوباره همون کار یا ی کار دیگه داه بندازن

انقدر خودشون خسیس هستن ک من نحواهم چشم ب دسته گداشون خشک بشه

خوب خدا رو شکر ان شاالله پیشرفت و ترقی خیلی زیادی کنین خودتون دو تا تنهایی جشه حسودم کور بشه نتونه ...

ترقی کردن همت خود آدم رو میخاد 

من خودم ب تنهایی درآمدم از شوهرم بیشتره و دارم مزد درس خوندن و تلاش و شب بیداریامو میگیرم 

ب هر کاری پول مفت نمیدن باید زحمت بکشی 

ما الان از زندگی مون فعلا فقط کار کردن رو میتونیم چیه ب امید اینکه طی یکی دوسال دیگه بارمونو ببندیم 

شمام دوتایی تلاش کنید زحمت بکشید منتظر بقیه نمونید 

ن بحاطر اینکه گفتن محل کار دادیم ب پسرمون کار داره بار داره خوب الان همون محل کارم بزنن براش دوباره ...

دیگه وقتی اینجوریه ناچاره شوهرت بره یه جارو اجاره کنه 

یا همون جارو بگید اجاره شو می‌دیم اما با اجازه کمتر از بقیه 

ترقی کردن همت خود آدم رو میخاد  من خودم ب تنهایی درآمدم از شوهرم بیشتره و دارم مزد درس خوندن و ...

من ادم کمال گراییم 

خودمم تا قبل بارداریم کار میکردم ارشد دانشگاه سراسری دارم

ولی وقتی پدر و مادر اون دارن پدر منم داره باید کمک کنه زیر بال و پر بچشونو بگیرن حالا اگه نداشتن ادم میگفت ندارن

دیگه وقتی اینجوریه ناچاره شوهرت بره یه جارو اجاره کنه  یا همون جارو بگید اجاره شو می‌دیم اما ب ...

فعلا گلو خانواده شوهرم گشاده 

اگه تنگ شد یا برا شوهرم جا با پول ملک دفتر کنن یا بدن بهش همون ملکو

2706