2703
2553

قراره ی پولی گیرم بیاد نمی خواهم خرج شوهر بی اعصابم کنم... 

کارش بخاطر کرونا از بین رفته محل کارشو الان پدر و مادرش دادن اجاره.... باید ب اون اا بگه کمکش کنن دوباره کارشو از سر بگیره...

من ن از اخلاق گندش خوشم میاد ن از طرز رفتارش ک بیام باهاش شریک بشم پولم بره رو هوا....مثلا پول از من کار از اون بعد نفهمم پولم کجا رفته...

یا باید وام مسکن قسط هاشو بده چند بارم قبلا گفت پول گیرت اومد بده بدیم قسطش نجات پیدا کنیم...

خودش تو خونه دست ب سیاه سفید نمیزنه ب زور دو تا چی جا ب جا میکنه دیروزم زد دو تا لیوان شکوند با  زد توی دیوار و دیوارو ترک برداشت...

بیایین بهم چند تا چی بگین اگه چیزی گفت جوابش بدم..یهو جوگیر نشم این لیاقت نداره..

اصن بهش نگو پول دستت اومده 

یا بگو دادمش بابام نیاز داشت 

تویی که با من بحث ات میشه سریع میری سراغ اسم کاربریم و تاپیک های قبلیم و از اونا بر علیه من استفاده میکنی ، باید بگم خیلی بدبختی 😂😂 وقتی تو بحث کم میاری از نام کاربری من استفاده نکن چون در واقع من این نام کاربریم رو گذاشتم که فضولام و 💩خورام رو شناسایی کنم و با اینکارت تو به این لیست اضافه میشی 🥰😵🤮در ضمن من اینجا خودمم بر خلاف خیلی کاربرای دیگه که ادای خوبی و فاز روشنفکری  رو درمیارن من هررر عقیده ای دارم بیان میکنم میخواد نژاد پرستی باشه یا میخواد تابو شکنی باشه. و اینکه خواهشا زیر ۲۰ سال با من حرف نزنن از نظر من جوجه های نابالغی هستن که به علت عدم نظارت صحیح بزرگتراشون اومدن تو همچین سایتی . من حوصله مهدکودک ندارم اگر ناخواسته تو تاپیکت شرکت کردم یا ریپلایت زدم و زیر ۲۰ سال بودی بدون که من سن ات رو نمیدونستم اگر میدونستم قطعا باهات صحبتی نداشتم  . باااااااییییی (با لحن شیما کاتوزیان)                                                                  i am SALITEH   ,  ok baby  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

والا چی بگم! من هیچ وقت فکر نکردم پول اون واسه هردو 

پول من واسه منه! جفتمون کار میکنیم از سیر تا پیاز از خونه وسیله هرچی که داریم نصف نصفه

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️
2714
اره البته اگه طرف شعور داشته باشه و قدر بدونه

اخه خواهر قشنگم اگه ارزش نداره و شعور نداره چرا زندگی میکنی؟ جونت و ازاد کن

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️
همون اول برو پولتو سکه بگیر بزار صندوق امانات بانک. 

میتونم باهاش ماشین یا اپارتمان بخرم کم کمش ششصد هفتصد هس...

ک اپارتمان مسکن مهر مثلا اینجا پیدا میشه با این قیمت

مگه قراره ادم تو جونشم شریک بشه 

اگر زندگی بر پایه صحیح باشه ارههه 

البته بستگی به لیاقت طرفم داره 

اما خوب الانکع می بینی بی کار شده بنده خدااا 

دوتایی  کارراه اندازی کنید 

اگر عصبی هست ممکنه به خاطر همین بی کاریش باشه مرده غرور داره خوب 

چهار دونگش ب ناممه باید همه رو ب نامم کنه

بابت خرید خونه کمک کردی؟

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
اخه خواهر قشنگم اگه ارزش نداره و شعور نداره چرا زندگی میکنی؟ جونت و ازاد کن

اگه دوباره کارش راه بیفته مثل قبل خانوادش حمایتش کنن کمتر تو خونه باشه و اعصاب مالیش اروم بشه شاید ی ذره بهتر از این بشه

2706