1874
2047
عنوان

بیلیین چند تا فحش بهم بدین ک پولمو خرج شوهرم نکنم‌...

| مشاهده متن کامل بحث + 793 بازدید | 65 پست
خوب افرین  باهم یه کاریی رو شروع کنید بزار بدونه به عنوان همسر پشتش هستیی

بره گمشه خودش خیلی پشتمه ک من باشم

ب اندازه کافیم کمکش کردم بیشترش یهو رو سرم سوار میشع

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میتونم باهاش ماشین یا اپارتمان بخرم کم کمش ششصد هفتصد هس... ک اپارتمان مسکن مهر مثلا اینجا پیدا میش ...

پس حتما اپارتمان بخر و کم کم خودتو مستقل کن

با ناخونای تیزم آماده ی ستیزم🤺💪👊

خرید بهترین هندز فری های سامسونگ

خانوادشو ول کن خودت چییی 

یعنی چی خانوادش هیچی؟!!

چ طور خانواده من باید خودشونو جر بدن واسه زندگی من ک دخترشونم اونا ک خانواده پسرن هیچ کاری نکنن؟!!

همین کارها کردم رو سرم الان سوار شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2032
خب عزیزم باهاش یه خونه بگیر چرا میدی شوهرت که قدر نمیدونه

خوب منم همین میگم ک بهم چی بگین ک یهو جوگیر نشم خرج این عنتر کتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی چی خانوادش هیچی؟!! چ طور خانواده من باید خودشونو جر بدن واسه زندگی من ک دخترشونم اونا ک خانواد ...

کاراشتباهو خانواده تو میکنن ک خودشونو بخاطر شما جر میدن 

قرارنیس خانواده دختریا پسر براشون خونه و ماشین و شغل فراهم کنن زن و شوهرباید با عرضه و تلاش خودشون به اینچیزا برسن

با ناخونای تیزم آماده ی ستیزم🤺💪👊
کاراشتباهو خانواده تو میکنن ک خودشونو بخاطر شما جر میدن  قرارنیس خانواده دختریا پسر براشون خون ...

انگار شما متوجه نیسی تو چ مملکتی هسی

یا متوجه گرونی ها نیسی 

اره الان بدون کمک بقیه طرف خونه میخره ماشین میخره تو بیکاری کار پیدا میکنه بعدم زندگیش رو ادامه میده بدون یک ریال کمک بقیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2062
لياقت نداره چرا باهاش شريك زندگي هستي؟ تو حاضري زندگيت رو شريك بشي ولي كار و پول نه!

ریپ زدم شاد شی.امضات قسمت روزمادر گذشته دیگه ها

خدایا جهنمت اون دنیاست.چرا من الان میسوزم  من ازاول اینقد تلخ نبودم،هرچی گذشت ادماتلخترم کردن  
اگه دوباره کارش راه بیفته مثل قبل خانوادش حمایتش کنن کمتر تو خونه باشه و اعصاب مالیش اروم بشه شاید ی ...

چرا انتظار دارید تو زندگی ای که شما دوتا شریک هستید پدرمادرش کمک کنن؟؟

شما ک زنشی کمک نمیکنی توقع داری پدر مادرش کمکش کنن؟؟؟

من نمیتونم تصور کنم این انتظارات رو چون هیچوقت چشمم دنبال پول کسی به جز تلاش خودمون نبوده 

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غالبا در هر تصادف میرود چیزی ز دست                     لحظه ی برخورد چشمم با نگاهت دل برفت⁦♥️⁩
ریپ زدم شاد شی.امضات قسمت روزمادر گذشته دیگه ها

قربونت

اين تاپيك دوست نداشتم رفتم 

نتونستم تو تاپيك بقيه پست نذارم هزارتا پست گذاشتم ازوقتي امضامو اين گذاشتم فهميدم بي اراده هستم   خروج بزنم برم ولي برميگردم ..من ٩817 تا پست دارم ديگه تو هيچ تاپيك پست نميذارم بجز تاپيك خودم با همتون قهرم   كرونا تموم نشده سهل انگاري نكنيم تو اين روزاداغديده نشيم و داغديده نكنيم.. تا اطلاع ثانوي از باور كردن تاپيك شما معذوريم حتي شما دوست عزيزايستادن بيجا مانع تركيدن است   شوخي كردم تاپيك دوستامو باور ميكنمب روز مادر و زن هم نزديك ميشيم از الان داريد غصه ميخوريد بعضياتون ك شوهر چيزي هم واستون ميگيره يا نه؟ يا چي واسه مادرشوهر بگيريد چشش درآد    هي با ي دل خوشي ميام اعلانات باز كنم ببينم كي ريپلاي كرده  ميام ميبينم لايك خالي زدين  

بنظرم اپارتمان بگیر حالا کرایشوبیارتوزندگیت یاطلابخر

به جای پاک کردن اشک هایت ادمای که باعث شدن اشکات بریزن وارزندگیت پاک کن ،؛..به جای زبان انگلیسی ،المانی ،وفرانسه بریدزبون ادم زبون نفهم رایادبگیریددرسته سخت تره امااین روزگارکاربردی تره  برای خودزندگی کنیم، 

اگه پولت زیاده  ازش طلاق بگیر برو یه زندگی برای خودت درست کن یا یه کار وکاسبی برای خودت راه بینداز یا یه چیزی بخر سکه بخر یا بزار سپرده تا سودش بیاد تو حسابت دستت تو جیب خودت باشه اونم هر کاری دوست داری بکن

چرا انتظار دارید تو زندگی ای که شما دوتا شریک هستید پدرمادرش کمک کنن؟؟ شما ک زنشی کمک نمیکنی توقع د ...

خوب خدا رو شکر ان شاالله پیشرفت و ترقی خیلی زیادی کنین خودتون دو تا تنهایی

جشه حسودم کور بشه نتونه ببینه ک انقدر تو این مملکت دو تایی دارین هی ترقی میکنین و پیشرفت میکنین

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام گلم 

میتونی به شوهرت نگی که پول میاد دستت؟ 

به نظر منپ کار درستی میکنی ، بعضی آدما جنبشو ندارن سو استفاده میکنن 

اگه شوهرت قدر نمیدونه یک ریالشم بهش نشون نده

اگه تاپیکی ، جایی ، بهت حس خوب دادم، مشکلی ازت رو رفع کردم، دلگرمی ای بهت دادم، تونستم یکم از غم دلت کم کنم ، میشه برام دعا کنی مشکلاتم حل بشه و یه صلوات مهمونم کنی؟ یا به هر زبون و روشی که بلدی برام انرژی مثبت بفرستی ؟ فدای دل مهربونت دوست گلم
انگار شما متوجه نیسی تو چ مملکتی هسی یا متوجه گرونی ها نیسی  اره الان بدون کمک بقیه طرف خونه ...

تاالان خانوادش حمایتتون کردن خودت گفتی مثل قبل حمایتمون کنن

اومدن کشیدن کنار شمام باید بکشی کنار ؟بخاطر پول پدر شوهرت مونده بودی تو زندگی ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غالبا در هر تصادف میرود چیزی ز دست                     لحظه ی برخورد چشمم با نگاهت دل برفت⁦♥️⁩
تاالان خانوادش حمایتتون کردن خودت گفتی مثل قبل حمایتمون کنن اومدن کشیدن کنار شمام باید بکشی کنار ؟ب ...

ن بحاطر اینکه گفتن محل کار دادیم ب پسرمون کار داره بار داره

خوب الان همون محل کارم بزنن براش دوباره همون کار یا ی کار دیگه داه بندازن

انقدر خودشون خسیس هستن ک من نحواهم چشم ب دسته گداشون خشک بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوب خدا رو شکر ان شاالله پیشرفت و ترقی خیلی زیادی کنین خودتون دو تا تنهایی جشه حسودم کور بشه نتونه ...

ترقی کردن همت خود آدم رو میخاد 

من خودم ب تنهایی درآمدم از شوهرم بیشتره و دارم مزد درس خوندن و تلاش و شب بیداریامو میگیرم 

ب هر کاری پول مفت نمیدن باید زحمت بکشی 

ما الان از زندگی مون فعلا فقط کار کردن رو میتونیم چیه ب امید اینکه طی یکی دوسال دیگه بارمونو ببندیم 

شمام دوتایی تلاش کنید زحمت بکشید منتظر بقیه نمونید 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718