2733
2734
عنوان

مهاجرت😭☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 2061 بازدید | 107 پست
ما خدا بخواد تا سال دیگه رفتیم

انشاءالله

بهترین ها براتون رقم بخوره💖🙏🏻

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دارم مهاجرت میکنم اگر کار کنی ک بعله برا بازنشستگی بهت پول میدن علاوه خدمات اجتماعی من چون کاری م ...

کارتون چیه؟ 

کدوم کشور؟

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2728

بعد از یکسال از رفتنم سعی میکنم اقامت دایم بگیرم بعد ۵ سالم ک پاسپورت میدن کلاااا راحت میشم ولی خونه خریدن سخته حداقل تا ۲ سال فکرشو نمیکنم

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...

تو امریکا ۶۰ سال به بالا بهت یه مبلغی میدن

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
پس نمیتوتی بری  چون انجا کسی حامی نیست  ولی شرایط زندگی خوبه و اینکه عزیزم مهم اینکه دلت ...

نه که من میتونم از عهده خودم بربیام

منطورم برای خرید خونه بود که مامان بابام کمکم میکنن

2738
من اونجور شنیدم اکثر دوستامم که رفتن هنو خونه نخریدن همیشه اجاره میکنن

خونه نخریدن چون مالیاتش بالاست وگرنه میتونن با وام خونه بخرن

نگران نباش سطح رفاهی خیلی از کشورا از ما بهتره

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
رشتتون چیه؟؟؟ چند سالتونه؟

۲۶ 

زبان  شناسی ارشد

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
بعد چند سال موندن ممکنه به ما هم حقوق شهروندی بدن؟؟؟

چرا فکر میکنی حقوق بازنشستگی نداری اخه؟تو کانادا و اروپا قطعا داری برای خونه هم‌دولت بهت وام میده اگه کار خوبی داشته باشی با سود 3 درصد 99 ساله ک خودت بعد 5 سال قسطاشو میدی حتما و تموم میشه.بعدم بلفرض که خونه نخری کسی احارتو زیاد نمیکنه و از خونه بیرونت نمیکنه تا هروقت دوس داشتی میتونی بمونی

جوانه میزنم به روی زخم برتنم/فقط به حکم بودنم که من زنم،زنم،زنم🍃🍃🍃

منم دارم میرم ، ولی مگه یه زن چقدر عمر می‌کنه که بخواد زندگیشو تو جایی بگذرونه که شهروند درجه سه باشه؟ مگه یه زن چقدر عمر می‌کنه که تو کشوری زندگی کنه که بهش میگن این رشته ای که خوندی برای تو کار نیست 

گور بابای هر چی آدمه دهن گشاد و حسود و بخیله😒 من حاضرم مستأجری بشینم ولی پیش یه مشت آدم پهن مغز زندگی نکنم 

رشتت چیه؟؟

میدونی چی مسخرست ؟!  اینکه هر بار یه غریبه پیام میده فکر میکنم از طرف اونه ، اینکه هر بار خوابشو میبینم فکر میکنم تو دنیای واقعی میبینمش ، واقعا مسخرت که هنوز بخشی از قلبم منتظر اونه و بخشیش ازش متنفر! وچه تازیانه ها ک نخوردیم از زبان های خود عزیز کرده...:)             
کارتون چیه؟  کدوم کشور؟

من میرم کانادا ، اینجا شرکت خودمون رو دارییم ولی کاری ک پیدا کردم تو کانادا در  دپارتمان فروش و بازاریابی   هست

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...
2706