2733
2734

خانما مامان بزرگم ۶ روزه درگبره کروناعه ۳۰ درصد ریش درگیر شده اکسیژن خونش ۹۲ بوده حالا امروز صبح بیمارستان آتیه تهران بستری شده

مامانبزرگم قند و فشار خون و چربی داره

توروخدا بهم بگین این خیلی بده؟؟ ؟؟؟؟دارم میمیرم ازوقتی کرونا اومده نرفتم ببینمش من یه شهر دیگم بخاطرش نرفتم تهران دلم از غصه داره میترکه الهی من فدای مهربونیاش بشم😭😭😭😭😭😭😭😭

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
نگران نباش عزیزم زود خوب میشن واقعا بیناری عجیبیه و نمیشه نظر قطعی داد باید دید بدنش چجوری جواب مید ...

اخه مامان بزرگم جایی نمیرفت اخه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ریه زیاد درگیر نیست  ولی متاسفانه التهاب دارن

التهاب یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟

کرونا اصلا قابل پیش بینی نیست من دیدم جوون بیست ساله ورزشکار فوت کرده بخاطر کرونا ولی عمه خود من شصت ساله اش بود سرطان ریه هم داره کرونا گرفت و خوب شد.(پاییز99)

انشاءالله حالشون خوب میشه

بسیار عادت بدی است که اندیشه‌های دیگران را بد و نادرست بدانیم و مالِ خودمان را نیک و درست، و باور داشته باشیم که هر کس عقیده و نظرِ ما را ندارد، دشمن کشور است.  اسلامی که به عدالت نرسد کفری است که لباس توحید بر تن کرده است.خطرناک ترین نوع بشر، کسی است که فهمش کم و اعتقاداتش زیاد است...........................................................یعنی واقعا کسی نبود که اعتراض بکنه؟(کلاس تاریخ سال1500) ارزش ندارد كه آدمی برای مبارزه كردن با كوته‌فكران وطن فروش، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آنها هیچ ارزشی ندارند..اینهایی که میگن وضعیت الان ما بخاطر انتخابات 4سال پیشه همونهایی هستند که میگند سیل و زلزله بخاطر گناه مردم پیش میاد.خوشا آنان که خر آمدند و خر رفتند. قرارداد ایران با چین اتفاقی است که در سال ۲۰۰۳ ونزوئلا تجربه کرد. چاوز برای پرداختن حقوق کارمندان و مخارج دولت ورشکسته ش وام  سنگین از چین گرفت و مادورو این روش رو با روسیه هم ادامه داد. نتیجه نفت مجانی به جای اقساط وام پرداخت میشه. البته اونا هم لاف توسعه زده بودن! سندی که یک طرف قرارداد حتی روش نشه منتشرش کنه، حتمن که سند بردگیه.وقتی که حقیقت ما را رنج می‌دهد، دروغ می‌گوییم و آن دروغ را تکرار می‌کنیم تا جایی که دگر فراموش می‌کنیم حقیقتی وجود دارد. در حالی که حقیقت هنوز زنده است و هر دروغی که می‌گوییم بدهی ما را به آن بیشتر می‌کند. بدهی‌ای که دیر یا زود باید پرداخت شود
نگران نباش زود خوب میشع احتمالا از خانواده گرفتن

دعاکن توروخدا همه خاندان وخانواده ب امیداین زنده ایم😭😭😭😭😭😭😭

2738

من پدربزرگم ۸۶ سالش بود و اکسیژن خونش ۷۰ و قند و فشار داشت خوب شد  

۹۲ که عالیه 

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.
کرونا اصلا قابل پیش بینی نیست من دیدم جوون بیست ساله ورزشکار فوت کرده بخاطر کرونا ولی عمه خود من شصت ...

عزیزم کرونا اگ بخاد ازبین ببره  چند روز طول میکشه؟؟

عزیزم کرونا اگ بخاد ازبین ببره  چند روز طول میکشه؟؟

بستگی به سیستم ایمنی بدن و سن فرد  داره.

از یه هفته تا یه ماه

بسیار عادت بدی است که اندیشه‌های دیگران را بد و نادرست بدانیم و مالِ خودمان را نیک و درست، و باور داشته باشیم که هر کس عقیده و نظرِ ما را ندارد، دشمن کشور است.  اسلامی که به عدالت نرسد کفری است که لباس توحید بر تن کرده است.خطرناک ترین نوع بشر، کسی است که فهمش کم و اعتقاداتش زیاد است...........................................................یعنی واقعا کسی نبود که اعتراض بکنه؟(کلاس تاریخ سال1500) ارزش ندارد كه آدمی برای مبارزه كردن با كوته‌فكران وطن فروش، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آنها هیچ ارزشی ندارند..اینهایی که میگن وضعیت الان ما بخاطر انتخابات 4سال پیشه همونهایی هستند که میگند سیل و زلزله بخاطر گناه مردم پیش میاد.خوشا آنان که خر آمدند و خر رفتند. قرارداد ایران با چین اتفاقی است که در سال ۲۰۰۳ ونزوئلا تجربه کرد. چاوز برای پرداختن حقوق کارمندان و مخارج دولت ورشکسته ش وام  سنگین از چین گرفت و مادورو این روش رو با روسیه هم ادامه داد. نتیجه نفت مجانی به جای اقساط وام پرداخت میشه. البته اونا هم لاف توسعه زده بودن! سندی که یک طرف قرارداد حتی روش نشه منتشرش کنه، حتمن که سند بردگیه.وقتی که حقیقت ما را رنج می‌دهد، دروغ می‌گوییم و آن دروغ را تکرار می‌کنیم تا جایی که دگر فراموش می‌کنیم حقیقتی وجود دارد. در حالی که حقیقت هنوز زنده است و هر دروغی که می‌گوییم بدهی ما را به آن بیشتر می‌کند. بدهی‌ای که دیر یا زود باید پرداخت شود
مامان بزرگ من اونقدر قند داره که انگشتشو بریدن باز کرونا رو رد کرد شکر خدا.پدرشوهرم ۹۰درصددرگیر بود ...

خداروشکر

۹۰ درصد؟؟؟؟خیلیه خداروشکر ک خوب شدن

درگیری 30 درصد ریه رو بستری نمیکنن ایشون بخاطر فشار و چربی و قندی ک دارن و با توجه به مسن بودنشون باید بستری و در بیمارستان تحت درمان قرار بگیرن 

اکسیژن خون نود چهار ب بالا نرمال هستش 

درگیری 30 درصد ریه رو بستری نمیکنن ایشون بخاطر فشار و چربی و قندی ک دارن و با توجه به مسن بودنشون با ...

درسته خالا بستریه دعاکن زود خوب بشع و برگرده💔

2706