2726
عنوان

کرونا و عوارض

631 بازدید | 53 پست

سلام.من دختر ۲۱ ساله ام.که سه هفته پیش کرونامثبت شدم.تو اون دوره همش حالت تهوع شدید و بی حالی و لرز و گاهی اسهال داشتم.بعد از دوهفته یکی دوروز تقریبا خوب شدم و بعد بازم حالم بد شد.الان با اینکه روز بیست و یکمه هنوزم همش حالت تهوع دارم خیلی دارم اذیت میشم هیچی نمیتونم بخورم .این طبیعیه؟خیلی استرس دارم.نمیدونم اصلا خوب میشم یا ن

خیلی ضعیف شدی

برو دکتر حتما سرم بزن و تقویتی و ب۶ و....کلی حالت خوب میشه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم منم تهوع داشتم و سرمعده ام درد میکرد دوستم پزشک بود گفتش برو دکتر بگو امپول پنتاپرازول بزنه تو سرم و بهت بزنه اب رو آتیش بود. مامانمم بستریش کردیم ولی بعد بستری باز همونجور بود اونم بردیم همون امپول و سرم را زدیم خوب شد. وقتی هم زدی کم کم مایعات و اینا بخور و چیزای مقوی تا بدنت جون بگیره. منم سه هفته هست گرفتم روزه شدم😂

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
الان دیگه کرونا نداری یعنی اگه تست بدی منفیه ولی عوارضش فعلا باهات هست منم یکی دوماه طول کشید تا خ ...

من سه هفته هست گرفتم ولی همچنان پا درد دارم و اعصابم یک جوره

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
دوباره برو تست بده واینکه خودتو تقویت کن 

دیگه تست واسه چی؟رفتم مرکز بهداشت نامه واسه کار بگیرم سرفه داشتم ندادن گفتن شنبه بیا.پا دردش شنیدم بخاطر سفت شدن خونه و باید جوشونده عناب خورد. من شکل و شمایلمم عوض شده انگار پوستم تو افتاب سوخته چندتا خال ریز هم دوران کرونا رو بینی ام دراومد😐

من علاوه بر اینا فراموشی هم گرفتم نه حاد ولی خب فراموشی دیگه ، خیلی اذیتم

مرده شورشو ببرن چقدر کوفته من دو هفته پدرم در اومد مادرم که طفلک اکسیژنش همچنان پایینه دستگاه بهش وصل کردیم. الهی به حق این ماه مبارک خدا خودش همه را شفا بده مخصوصا مریض های بدحال کرونایی را. امید کسی ناامید نشه

عزیزم منم تهوع داشتم و سرمعده ام درد میکرد دوستم پزشک بود گفتش برو دکتر بگو امپول پنتاپرازول بزنه تو ...

اون امپول رو زدی ینی کلا دیگه قطع شد تهوعت؟پس چرا هنوز خوب نشدی

یعنی دوماه باید این حالو تحمل کنم؟دارم از تهوع میمیرم

عزیزم واسه تهوع همون کاری که گفتم بکن عالیه

2706