2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیدونم دقیق این هست یان یکی ازفامیلامون روی صفحه موبایلش بود مدام خودش باورش نمیشد خونشو ساخت ورفت داخلش

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
تاثیر داره منم بخونم؟خواهرم میگفت نذر کرده بود سال بعد خانه‌دار شد 

من تو یه تاپیک خوندم نذر جواد الئمه کردن 

روزی 1300 بار میگی یا جواد الئمه تا 10 روز 

روز دهم ختم میکنی 13 هزار بار میگی 

میگفتن تا دو ماه بعد خونه خریدن خیلیا جواب گرفتن انشالله شمام جواب بگیری🥰🥰🥰

صبورباش چیزهای خوب زمان میبرند 😍👼

من تعریف ۷ شنبه روضه حضرت مسلم رو خیلی شنیدم

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)
2738

یه سوال

مثلا اگه کسی پولی نداشته باشه

بعد این ختم بگه چه جوری خونه دار میشه

عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹