2703
2553
عنوان

حالم خوب نیس میشه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 20 پست
موفق باشی عزیزم فقط شما مدرسه عادی درس خوندین؟

بله من بگم که تا راهنمایی تو روستا بودم. و دبیرستان رفتم مدرسه شهر. باور کنید یه بچه های پر مدعایی بودن ها. همسون رو زدم جلو و شاگرد ممتاز کل مدرسه شدم تو دبیرستان. البته راهنمایی هم همینطور بودم

به نظرم  با یه مشاور تحصیلی خوب صحبت کن و اینکه پزشکی قبول شدن یه آرزوی محال نیست این‌همه ...

اره متاسفانه همه میگن خانم دکتر به من 

تقصیر خودمه..... 

دارم دیوانه میشم 

برام دعا کنین لطفا 

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم  با یه مشاور تحصیلی خوب صحبت کن و اینکه پزشکی قبول شدن یه آرزوی محال نیست این‌همه ...

حرفاتون رو باید با طلا ندشت. دقیقا از الان چو نندازید که میخایید پزشکی قبول بشید . همه توقعاتشون بره بالا

اره متاسفانه همه میگن خانم دکتر به من  تقصیر خودمه.....  دارم دیوانه میشم  برام دع ...

میدونی چیکار کن که این فشار  از روت برداشته بشه ؟؟ بهدهمه بگو تغییر رشته دادم رفتم ریاضی ، ریاضی خیلی علاقه داشتم 

بعدا که ایشالا پزشکی قبول شدی بگو بزای کنکور نظرم عوض شد و‌کنکور تجربی دادم 

2720

با روحیه بالا و انرژی درس بخونید .خدایی خودتونو از الان با استرس نابود نکنید زندگی بزرگتر بشید اینقدر پیچ و خم داره که استرس بکشی . لااقل الان خودتونو نابود نکنید. با شادی و شنگولی درس بخون. و ایمان داشته باش  که میتونی