2410
2553
عنوان

حالم خوب نیس میشه بیایین

161 بازدید | 20 پست

سلام 

من کلاس نهمم

درسم خیلی خوبه 

ولی چند تا چیز داره اذیتم میکنه 

امتحانامون حضوریه ا این که تو حضوری همیشه معدل 20 بودم ی استرس خاصی دارم 

میترسم رشته ای که دوست دارم قبول نشم 

از طرفی ی ترسی دارم 

من میخوام پزشک بشم 

میگن فقط دانش اموزان مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی میتونن پزشک بشن

من استعدادشو دارم 

دبیرام ، خانوادم و همه میگن تلاشتو لکن چون تو میتونی تیزهوشان قبول شی

ولی من میترسم قبول شم بعد درس زده بشم م یا قبول نشم ضایع بشم

بنظرتون نمیشه از مدارس عادی پزشک شد!؟

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤

رشته ای که دوست داری قبول میشی خیالت راحت

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

تلاش کنی چرا که نه؟؟ نه من میشناسم کسایی رو که از مدرسه عادی پزشکی و دندون اوردن

من دیگر متاسف بر کسی نیستم،                تأسفم بر( من )است، که در رضایتمندی دیگران تلف شد.                 «جبران خلیل جبران»                                                                                                                  
چه جالب منم نهمم همین فکرو میکنم معدلامون هم ۲۰هست همه 

تره دقیقا من کل کارنامم 20 

میترسم برم درس زده شم میترسم نرم پزشک نشم 

چکار کنم 

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤
2714

صدرصد میشه. کی گفته نمیشه؟؟ من از اول ابتدایی تا الان که دانشجوی دکتری هستم همیشه نفر اول بودم . بستگی بخودت داره. بخای مبتونی فقط همین. از الان سعی کن ذهنتو گسترده تر کنی. کتابای زیاد مطالعه کنی سطح توانایی علمیتو ببری بالا

پسر خاله من تو یه اتاق نمور‌ داغون درس میخوند‌

صبا میرفت سر زمین کشاورزی‌ باباش‌

شبا درس‌ میخوند‌

پزشکی‌ قبول شد الانم داره تخصصشو‌ میگیره(رتبه ۲۶)

هیچ کلاس‌ی ام نرفت

اصلام‌ حافظه نداشت 😃😃😃 ولی یه چیزیو‌ ۱۰۰بار میخوند‌

میگفتم وای. چطور حوصله ش‌ میشه من یه چیو دوسه بار میخوندم میگفتم دیگه بلدمش ‌بابا چیو بحونم😐

صدرصد میشه. کی گفته نمیشه؟؟ من از اول ابتدایی تا الان که دانشجوی دکتری هستم همیشه نفر اول بودم . بست ...

موفق باشی عزیزم

فقط شما مدرسه عادی درس خوندین؟

منم خودم عین تو دو دلم  بعدم امتحانات حضوریه خیلیییییییی استرس دارم...

دقیقا استرستون برا چیه بچه ها؟ همون امتحاناس باور کنید. و درضمن هیچ فک نکنید که قراره اتفاق خاصی بیفته بخاطر کرونا فک نکنم نهایی رو سخت بگیرن. و در ضمن بشیند کتابارو قورت بدید.  استرس رو از خودتون دور کنید.تا کارایی ذهنتون پایین نیاد

به نظرم  با یه مشاور تحصیلی خوب صحبت کن و اینکه پزشکی قبول شدن یه آرزوی محال نیست این‌همه آدم قبول شدن یکیشم تو 

بعدشم از من به تو نصیحت از الان جلوی همه نگو که من میخوام پزشکی قبول شم جون چیزی رو‌که‌همه میدونن ‌سر زبون ها افتاده احتمال نشدنش زیاده 

حتی اگه الان سر زبونا هم افتاده سعی کن کمرنگش کنی و‌یه رشته ی پایین تر رو هم بگی اونم خیییلی دوست دارم مثلا مامایی یا رادیولوژی ، اینا رو هم‌به همه بگو خیلی دوست داری تا همه زوم نکنن روت برای پزشکی

2706