2726

وقتی اینجور سوالا میاد چیزی ب ذهنم نمیرسه خالی خالی میشه.. بهترین.. با ارزش ترین.. بدترین... کلا ندارم انگار همچین چیزایی تو سرم 😁 من هدیه ای ک دوست داشته باشم بخره خوشحال میشم خیلیییییی ازین چیزا زیاد خریده 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انگشتر خیلی یدفعه بود 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
عزییزممم عشقتون پایدار😘😍

مرسی قشنگ❤

تا حالا تو امضا یا تاپیک نگفتم برام صلوات بفرستین و این حرفا...! ولی الآن بہ جایۍ رسیدم و تو شرایطیم کہ حاضرم بہ عالم و آدم بگم برام دعا کنین و صلوات بفرستین😔 نہ میتونم این راهو برگردم نہ میتونم ادامہ بدم!😔💔

نمی‌دونم اسمشو هدیه بذارم یا نه ، یه روز بعد عروسی کارت حقوقش رو داد بهم گفت بفرما خانوم خونم ، لذت اون لحظه قابل وصف نیست اصن ، درسته من خودم شاغلم و جفت حقوقمون می‌ره جای قسط و کرایه خونه و عملا هیچی برا خودم نمیمونه ولی به قول شما ارزش معنوی بالایی داشت برام اون حرکتش 

💜دنیای من :پدرم + مادرم + داداشام +خواهرم + همسرم+دخترم💜

کتاب .. جواهر  .. خونه رو بنامم زد .. سازی که دوست داشتم خرید برام

و شدیدا چون میشناسم برام کادویی بی مناسبت 

میشه برا حاجت دلم یه حمد بخونید😭😭😭😭 برای همه منتظرا دعا میکنم ..‌چون خودمم یه منتظر بودم🙏میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستید

کتابای مورد علاقم

چندتا لاک و کفش 

دستبند(طلا نبود)

واسه رسیدن ب اهدافم واسم دعا میکنی؟🥺تیکر بارداری نیست😊من همتونو دوس دارم خب؟مهربون باشیم❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖

کلا از لحاظ قیمتی کادو های ارزون نمیگیره یعنی بالای دوتومن ولی خیلی وقته منتظرم یه ماشین واسم بخره 😩😩

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

پارسال برا روز زن واسم ماشین گرفت یه اپتیما ولی معنویش این بود سالگرد ازدواجمون سورپرایزم کرد ب اندازه سالایی ک زندگی کردیم با هم گل رز و بادکنک گرفت 

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...
2706