2733
2734
عنوان

توروخدااا کمکم کنید گیج شدممممم

477 بازدید | 38 پست

من نود و چهار کیلوم قدم ۱۵۷

میخوام بشم ۷۰ کیلو،ب نظرتون ورزشم پیاده روی باشه یا برنامه های تو گوشی؟؟

با جفتشم عرق میکنم و هن هنم در میاد

خواهش میکنم راهنماییم کنید

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر کاهش وزنمه...  

ماشاالله

یکم از گوشت موشتات بده من

۱۷۴ قدمه وزن ۵۵ کیلو🤕🤕🤕😉

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید از هر دوتا ش استفاده کنی عزیزم یه روز این یه روز اون پیاده روی خالی بدنت شل میشه 

🌻 فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا 🌻                                               دوت دیریام 🌊😎

ورزش های هوازی سرچ کن انجام بده... پیاده روی ام شکمتو ببیند با سلفون بعد ک عرق کنی ضربان بره بالا تا 60 هم میتونی کم کنی

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
ماشاالله یکم از گوشت موشتات بده من ۱۷۴ قدمه وزن ۵۵ کیلو🤕🤕🤕😉

گوشت نیست عزیزم دنبه و چربی 😅😅😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر کاهش وزنمه...  

دکتر تغذیه ورزش

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2738

منم مثل توام با این تفاوت که پنج کیلو اضافه دارم و وزن ایده الم 47 حتما شروع کن ب ی رژیم درست درمون..

به دوش من بگذار ای سرود صبح "ودا"‌ها🍃تمام وزن طراوت را🍃که من🍃دچار گرمی گفتارم
منم مثل توام با این تفاوت که پنج کیلو اضافه دارم و وزن ایده الم 47 حتما شروع کن ب ی رژیم درست درمون. ...

چشم 

رژیمم ولی نمیدونم چ ورزشی انجام بدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40