2726

وااااقعا بخونی آره امیدی هست...من خودم 3 ماه خونده بودم...بهترین دانشگاه تو رشته‌م قبول شدم

من دیگر متاسف بر کسی نیستم،                تأسفم بر( من )است، که در رضایتمندی دیگران تلف شد.                 «جبران خلیل جبران»                                                                                                                  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

زبان رو اصلا نخوندم...صفر درصد بود...زورم رو رو درسای پر ضریب دیگه گذاشتم..واسه جبرانش عربی رو 80 زدم..ادبیات رو بالای 60 ..... 

عربی تکنیک میخواد و دقت از هر مبحث یه تعدادی تست بزنی دستت میاد...دیگه بقیه تست‌ها تکراری میشه...مگه چقدر میتونن به مبحث رو بپیچونن

من دیگر متاسف بر کسی نیستم،                تأسفم بر( من )است، که در رضایتمندی دیگران تلف شد.                 «جبران خلیل جبران»                                                                                                                  
عربی ترجمه نخونم فقط به جاش زبان کلمات بخونم ؟

ترجمه عربی سخت نیستا...یه چندتا تکنیک داره فقط..سی و خورده‌ای درصد داره بلکه بیشتر....

اگه مطمئنی اون وقت و انرژی رو بزاری رو کلمات زبان بهتر نتیجه میگیری...همین کارو کن..

مثلا تو مبحث ادبیات..من میدونستم هرچقدر هم تایم بزارم رو زبان فارسی بی‌نتیجه‌س خودمو می‌شناختم..عوضش وقتم رو گذاشتم رو قرابت...توام با توجه به شناخت خودت برو جلو

ببین ضرر نداره که امسال تمام زور و تلاشت رو بکن اگه قبول شدی که چه عالی...اگر نه می‌مونه سال بعد.

ببین ضرر نداره که امسال تمام زور و تلاشت رو بکن اگه قبول شدی که چه عالی...اگر نه می‌مونه سال بعد.

اخه رشته ی خودم ریاضیه ، اونوقت باید برم شهریور اونارو امتحان بدم البته اشکالی نداره اگر دانشگاه قبول شم

رشتتون چی بود؟ چی قبول شدی؟

من انسانی بودم..عاشق ادبیات

2706