2726

بچه ها من با دوستای نزدیکم زیاد بگو بخندو اینا دارم و چیزی تعریف کنم و... ولی یه جمعی باشم که جوش سنگین باشه معمولا حرف نمیزنم زیاد. مگر اینکه ینفر خودش باهام سر حرفو باز کنه. که اونجا هم بازم کم حرف میزنم اگه طرف غریبه باشه. ولی با نزدیکانم خوبم. بنظر شما منم درونگرا هستم؟ 

خب یکم اجتماعی ترشو اگ زندگیتومیخای

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به خدا براش توضیح دادم که اینجوری نیستم اما حرف خودشو میزنه. میگه تا حالا شده تو جمع یک چیزی تعریف ک ...

واااا چ انتظارا داره😐😐😐

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
منم درون گرا هستم خیلی تو زندگی مشترک اذیت شدم تحقیر شدم ولی الان خیلی بهتر شدم رفتارام عوض کردم ولی ...

چجوری تغییر کردی، منم بهتر شدم یکم اما شوهرم با کاراش و حرفاش اعتماد به نفسم ازم گرفته

به خدا براش توضیح دادم که اینجوری نیستم اما حرف خودشو میزنه. میگه تا حالا شده تو جمع یک چیزی تعریف ک ...

منم درون‌گرام خب تو جمع اما حرف میزنم میگم میخندم مشکلش اینه؟! بگو ازدواج یعنی قدرت درک تفاوت  ها رو داشته باشیم یعنی اون کامله و ایده ال برات؟ 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
نخامش باید جدا بشم، زندگیمو جهنم کرده عذابم میده با کاراش، خیلی تحقیرم میکنه بخاطر رفتارم

مگ چیکار میکنی😕

اگه در باره صرع  اطلاعات دارید میشه به این تاپیک بیاید https://www.ninisite.com/discussion/topic/11790915/%d8%b5%d8%b1%d8%b9-%da%a9%d9%88%d8%af%da%a9
دوس داره تو جمع بلند بگم و بخندم، میگه هرجا میریم ساکتی خودتو میگیری. رفت و امد مون بیشتر باشه با دو ...

منم خجالتی ام. ولی دوستمم مثل خودمه تقریبا مثل همیم

دلم فقط آرامش میخواد... 

منم درونگرام از همه بریدم همه باهام دشمنن اینگار حرف نزدنم گرم نگرفتم عمدیه اما ذاتم اینطوره دلم نمیخاد کسیو ببینم .شوهرمم یبار گفت جرا اینجوری هستی اما خودش داره کنار میاد باهام

جواب ابلهان خاموشیست  

چ ربطی داره وقتی خاطره مناسبی برای تعریف کردن وجود نداره ساکت ادم بمونه بهتره ک تا چرت و پرت بگه

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

من مثلا تو خابگاه با هم اتاقیام خیلی حرف میزنیم میخندیم دختر جدیدم میاد اتاق بگو بخند دارم باهاش. ولی مثلا تو محل کارم اگه جدید وارد جایی بشم نمیتونم زیاد صمیمی بشم یکم غریبی میکنم یا با دوست دوس پسرمو زنش میریم بیرون غریبی میکنم نمیدونم چرا

دلم فقط آرامش میخواد... 

چرا سعی نمیکنی یکم حق رو بهش بدی و خودتو یکن اصلاح کنی و شادتر بشی..نمیگم شبیه اون بشو چون اشتباهه...از لاکت بیا بیرون اون مرد میخاد از بودن باهات لذت ببره...حالا اگه قضیه برعکس بود و مرد سرد و سکوت بود همه حق رو به زنه میدادن

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  
چجوری تغییر کردی، منم بهتر شدم یکم اما شوهرم با کاراش و حرفاش اعتماد به نفسم ازم گرفته

چه مدت مشاوره رفتین .تو همون شهرتون یه مشاور مجرب و با سواد پیدا کن اینکه چه دانشگاهی درس خونده و چه مدارکی داره مهم هست .برای زندگیت تلاش کن اگر نشد رها کن تا کمتر خودت و بچه ات آسیب ببینی ‌بفکر همه هستی جز خودت و بچه ات.کدوم شهری؟

2706