2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
لابد فکر میکنه خودتو داری میگیری

به خدا براش توضیح دادم که اینجوری نیستم اما حرف خودشو میزنه. میگه تا حالا شده تو جمع یک چیزی تعریف کنی و بلند بخندی، میدونه نمی تونم همش تحقیرم میکنه

2714

خیلی خوبه که یه خانم اروم و صبور و بدون پرخاشگری و بدون سرو صدا مگه تو نامزدی نفهمید حاالا یه بچه رو میخاد بچه طلاق کنه عجب بیشعوریه 

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹
چطوریه درون گراست

مثلا جز سلام چیزی نمیگه تو ۲۴ساعت.چیزی هم تعریف کنم فقط سرشو تکون میده و فوقش بگه باشه😂تو این ۱۵سال یادم نمیاد چیزی تعریف کرده باشخ برام.از هیجیش خبر ندارم.ولی خوب خوبیایی هم داره دیگه.گیر نمیده دعوا نمیکنه زخم زبون نمیزنه... .مهمونی که به زور باید ببرمش اونم از هرده تا شاید یکی رو بیاد.خرید که فکر کنم ۷ ۸ سالی هست نرفتیم با هم ...

منم درون گرا هستم خیلی تو زندگی مشترک اذیت شدم تحقیر شدم ولی الان خیلی بهتر شدم رفتارام عوض کردم ولی الان که فکر میکنم خیلی بده آدم تو خودش باشه نتونه ارتباط بگیره به قول معروف زرنگ نباشه تو جامعه . یکم تحمل اینجور ادما برای دیگران سخت میشه .

وا این چه بهونه ای هست یعنی دقیقا با چه رفتارهایی ات مشکل داره

دوس داره تو جمع بلند بگم و بخندم، میگه هرجا میریم ساکتی خودتو میگیری. رفت و امد مون بیشتر باشه با دوستاش نه با خانواده

2706