2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

خب وقتی تفاوت ها زیاده، نیازی نیست زندگی ها رو به زور به هم گره زد. شما لایق زندگی با کسی هستی که بهت عشق و احترام بده.

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
نخامش باید جدا بشم، زندگیمو جهنم کرده عذابم میده با کاراش، خیلی تحقیرم میکنه بخاطر رفتارم

بهتر نیست حدا بشی و خودتو از این جهنم نجات بدی؟ 

البته بستگی به شرایط زنگیت داره

به نام خداوند رنگین کمان...
2714
نخامش باید جدا بشم، زندگیمو جهنم کرده عذابم میده با کاراش، خیلی تحقیرم میکنه بخاطر رفتارم

بچه داری

خواهش میکنم برای اینکه من خونمو ببرم شهر خودمون ی صلوات برام بفرستین ترخدا خیلی غریبو تنهام دعام کنید😘

لابد فکر میکنه خودتو داری میگیری

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

عزیزم زندگی دو ادم درونگرا و برونگرا که زمین تا اسمون فرقشونه سخته.میتونی جدا شو .منم شوهرم درونگراس گاهی وقتا واقعا دوست دارم بکشمش.ولی بخاطر دخترم و اینکه واقعا درونگرا بودن ایراد نیس تحمل میکنم

2706