2737
2734
عنوان

مادرشوهرم میگه بچه دار شدین بچتون به من نگه مامانجون!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1113 بازدید | 67 پست

نوشه دوست داره بهش بگه مامان نرگس چه اشکال داره؟منم هم مامانم هم مادرشوهرم خودشون انتخاب کردن چی بگه بچم.برا نومم خودم انتخاب میکنم باید بگه مامانی.وگرنه من میدونم و دختر و نوه😠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی من حساسم اخه حرفش لج دراره خیلی 🙄

شاید قبلا مادرشوهرت رفتارایی کرده ک دل خوشی ازش نداری و رو همه ی حرفا و حرکاتش حساس شدی وگرنه اینکه گفته بگه مامان نرگس لج درآر نیس

واسه رسیدن ب اهدافم واسم دعا میکنی؟🥺تیکر بارداری نیست😊من همتونو دوس دارم خب؟مهربون باشیم❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖
2731
من به شوخی به دخترم میگفتم بگو بی بی الان به مامانم میگه بی بی😂😂😂🤨🤨🤨باید از سرش بندازیم😑

خیلی هم خوبه من ب مامان بابام میگم بی بی ب مامان مامانم میگم ننه😂😂😂😂😐😐

باز شوهر بی بهانه با ادایی کودکانه هیکل چون استوانه میکند غر غر به خانه یادم آید روز اول گردنش گج. دست و پا شل پیش بابا موش میشد سر خیش تا گوش می شد دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک شاد و چابک چشمهایم همچوو آهو عطر موهایم چو شب بو می شنیدم از لب او : حرفهایی همچو جادو : من غلام خانه زادت جان دهم هر دم به یادت گر نیایی خانه ی من میگریزد روحم از تن بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همانجا 😄 شد به پا جشن عروسی کیک و شام ودیده بوسی بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم قسمتم یک مرد جاانی اندکی لوس و روانی بی اراده همچو یابو پر خور و مغرور و پر رو هرکه کرد این دوره شوهر خاک بر سر گشت و حیران شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان 😂😂                     
چرا بچتون مادر همسرت رو ب اسم صدا میکنه ؟!!!!!!!!!!!!!  هر کی اینو بشنوه قطعا میگه کم کاری&nbs ...

چونکه خودشو میکشت به من نگه مامانبزرگ ..

به مادرخودم میگه مامانبزرگ

ولی وقتی پیششون بودیم همش میگفت بهم بگو مامان ... خدا هم جوابش رو داد ... انقدر بدم میاد بچه ای که مامان داره به یکی دیگه هم بگه مامان

لابد از پدرشوهرم یاد گرفته بهش مبگه اعظم 

پسر کوچکم ۱۸ هفته از تو دلم آسمانی شد . دلم شکست...😭😔
2738
شاید قبلا مادرشوهرت رفتارایی کرده ک دل خوشی ازش نداری و رو همه ی حرفا و حرکاتش حساس شدی وگرنه اینکه ...

وای دقیقا 

برای عدم قطع دسترسی:                                                       ما هیچ فقط نگااا
😂😂😂😂بی بی یجوریه اخه مامان من هنوز 45 سالشه اینقدم بدش میاد از بی بی😂😂😂

ن ب بچم یاد میدم ب مادر شوهرم بگ بی بی ب مادر خودم بگه عزیز جون😂😂😂

باز شوهر بی بهانه با ادایی کودکانه هیکل چون استوانه میکند غر غر به خانه یادم آید روز اول گردنش گج. دست و پا شل پیش بابا موش میشد سر خیش تا گوش می شد دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک شاد و چابک چشمهایم همچوو آهو عطر موهایم چو شب بو می شنیدم از لب او : حرفهایی همچو جادو : من غلام خانه زادت جان دهم هر دم به یادت گر نیایی خانه ی من میگریزد روحم از تن بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همانجا 😄 شد به پا جشن عروسی کیک و شام ودیده بوسی بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم قسمتم یک مرد جاانی اندکی لوس و روانی بی اراده همچو یابو پر خور و مغرور و پر رو هرکه کرد این دوره شوهر خاک بر سر گشت و حیران شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان 😂😂                     

نترس بعدکه بیاد نگهش میداره وعاشقش میشه..منم نوه هامامانم بهش میگن مامان زری..اشکالی نداره گناه داره والا

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
چونکه خودشو میکشت به من نگه مامانبزرگ .. به مادرخودم میگه مامانبزرگ ولی وقتی پیششون بودیم همش میگف ...

منم بدم میاد خب من مامانشم🥺

برای عدم قطع دسترسی:                                                       ما هیچ فقط نگااا
2706