2733
2734
عنوان

هفته ۶ بارداری هستم رفتم سونو

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 77 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجایی؟ قیمت همه جا همینه؟ یادش بخیر سر دخترم ک بارداربودم سونو۲۵تومن بود ازاد.  با دفترچه بیمه ...

من صارم رفتم که آزاده نمیدونم جای دیگه هم همینه یا نه ایندفعه میخوام نزدیک خونه خودمون برم که دفترچه قبول کنه

آره عزیزم سونو گفت هفته ۶، پریودیم هم همونو میگه همه میدونن هفته ۸ باید میرفتم الا دکترم جالبه واقع ...

دکترت برا همون روز نوشته بود؟دفترچه ات رو یه نگاه میکردی تاریخ ویزیت و تاریخ اعتبار رو معمولا متفاوت می نویسن

باید تا تاریخ اعتبار تموم نشده یه روز بری

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی
2731
دکترت برا همون روز نوشته بود؟دفترچه ات رو یه نگاه میکردی تاریخ ویزیت و تاریخ اعتبار رو معمولا متفاوت ...

روزی که رفتم ویزیت ۲۲ م بود ولی واسم نوشته بود ۲۵ م برم سونو

اره هفته 30 بود چرخید فهمیدم😩 خوشبحالت بهتر نچرخه😁

اره واقعا کاش نچرخه 

منم بچم اول چرخیده بود ۲۸ هفته سفالیک بود و انقباض داشتم میخواست بدنیا بیاد دیگه بعدش امپول زدم که نیاد باز چرخید و بریچ شد توی پهلوهام اینقد اذیت بودم که خدا میدونه رفتم مامای خونگی چرخوندش ۳۱ هفتگی سرپاش کرد دوباره چرخید سرش تو یک پهلو قمبلش تو یک پهلوی دیگمه😂 سونوم رفتم همین شکلی بود 

امروز سرپاست نگرانم بچرخه 

دو هفته ی دیگه نچرخه سزارین میشیم😍😍😍

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰
2738

۷ و ۸ شکمی نشون میده

شاید گفته واژینال برو

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
اره هفته 30 بود چرخید فهمیدم😩 خوشبحالت بهتر نچرخه😁

جدیدا سونو وزن و وضعیت رفتی؟؟؟ چند هفته رفتی وزنش چقد بوده؟؟؟

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰
استرس واسه بچه خوب نیستا الان داره اعضاش شکل میگیره میگن بچه تو آینده استرسی میشه

میدونم ولی کلا تواسترسم بچه اولمم اینطوری بودم دست خودم نیست😑

وجدان،صدای خداست...
چرا دوهفته دیگه زود نیست؟؟ 

نه دیگه دو هفته ی دیگه ۳۶ تموم میشه میرم تو ۳۷ 

اگه تا ۳۷ هفته بچه نچرخه ۳۸ سزارینت میکنن 

چون اگه به بعدش بچرخه بازم طبیعی نمیتونی زایمان کنی 

بچه وقت نداره که بیاد پایین و سرش بیاد توی لگن جا بگیره 

2706