2733
2734
عنوان

هفته ۶ بارداری هستم رفتم سونو

426 بازدید | 77 پست

قلب رو نشون نداد سونو گفت یه هفته ی دیگه تکرارش کن، یعنی هفته هفتم، حالا دکتر معروفی هست یعنی نمیدونست هفته ی ۶ سونو نشون نمیده؟! سرکار میذارن آدمو تو این گرونی علاوه بر پولش استرس گرفتم که چرا قلب تشکیل نشده

به نظرتون هفته ۷ برم یا بذارم ۸ هفته بشم بعد برم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم بارداری قبلیم شیش هفته رفتم تشکیل نشده بود عزیزم قشنگ بزار هشت هفته اینا برو یام که اصن نرو دیگه برای غربالگری باید ۱۲ هفته بری 

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰
2738

آگه مشکلی نداری هفته هشت بهتره

7سال در تلاش برای داشتن فرزندی سالم و صالح! هم اکنون فهمیدم ک باردارم و نیازمند دعای شما خوبان هستم با دلهای پاکتون برای این مادر رنج دیده و تو دلی اش دعا کنید💖به امید خدا قراره مامانیم اوایل فروردین بیاد پیش مامانش التماس دعا دارم ازتون برای سلامتیش دوستای گلم  پسر گلم به دنیای مامان بابا خوش اومدی خداجون شکرت بابت این هدیه قشنگ٫

دکتر خودش لازم بدونه میگه من هفته ۵ رفتم تشکیل نشده بود هفته ۸ رفتم تشکیل شده بود

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
منم بارداری قبلیم شیش هفته رفتم تشکیل نشده بود عزیزم قشنگ بزار هشت هفته اینا برو یام که اصن نرو دیگه ...

قیمت غربالگری چقدره؟

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
زود فرستاد گلم هفته ۸ تمام برو...الان سونو با تاریخ پریودت می خونه...؟

آره عزیزم سونو گفت هفته ۶، پریودیم هم همونو میگه

همه میدونن هفته ۸ باید میرفتم الا دکترم جالبه واقعا

2706