2733
2734

بچه ها دلم گرفته خیلیییی و تنهام خیلی

دختر 11ساله م مشکوک به کرونااس 

بعد بابای خل و چلش نمیخولست اصلا دکتر ببریمش میگفت خوب تب داره که داره منم اون هفته داشتم ِ

خیلی خرره 

حالا دگتر به من گفت شما ههم ماسک بزن توی خونه که الاقل خفیف بگیری

حالا سوالم اینه که شماهایی که مراقب بیمار بودین ماسک میزدین؟مبتلا شدین؟؟؟با وجود ماسک؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پدرشوهرم داش همه پیشش بودن کسی نگرف 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738
سلام من همسرم کرونا مثبت بود ،ماسکم نزدم تو خونه ،نگرفتم.نمیدونم چه جوری شد؟؟🙄🙄

خواهرشوهرمو شوهرشو یه دخترش گرفتن اون یکی نگرف

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ان شالله که نمی گیرید ،تلقینش نکنید قرص جوشان.ویتامین سی بخورید .چای سبز حتمااااا بخورید.میوه و سبزیجات زیاد مصرف کنید ،خدای ناکرده اگه گرفتین که زیاد اذیت نشین .این مدتم زیاد کار انجام ندین سعی کنید استراحت داشته باشین

شوهرم گرفت شدید من درحد سرماخوردگی گرفتم دخترم سک شب حالش بد شد در حد اسهال و استفراغ و تب همین 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2706