2737
2734
عنوان

سردخانه بیمارستان تهران پر شد

1292 بازدید | 71 پست

🔴دکتر کرمانپور رییس اورژانس بیمارستان سینا در کلاب هاوس:

سردخانه يكی از بيمارستان های تهران جا برای فوت شده های كرونا نداشت چند تايی را بيرون سردخانه گذاشته بودند. تا كنون چنين وضعيتی را هيچ وقت نديده بودم.

تو نعطیلات عید دست در دست دولت دادید و گند زدید.الان همه میگید اره بقیه رعایت نمیکنن و من نمیدونم اونایی ک تو ایام عید تاپیک عروسی و عیددیدنی میزدن کی بودن‌.بد کردید ب خودتون و ما بیچاره هایی ک یک ساله تمامه تو خونه ایم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واقعا منم خواستم یه تاپیک اینجوری بزنم ادمای بیشور اطرافم همشون دارن تولد میگیرن عروسی میگیرن دعوت میکنن آدم میمونه چیکار کنه نری هم انقد ناراحت میشن و قهر میکنن

:):)     :)              

براي من سواله كه تو ايران خوب عيد بود خوب وفتيم مهموني و مسافرت امارمون بالا رفتش تو كل دنيا چطور همراه با ايران يهو امار رفت بالا؟

چين همش فستيوال و هزار تا برنامه دارن كرونا هم ندارن

به نظرم چيزي پشت اين قضيه هست ربطي به رعايت مردم نداره

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2738
مثلا چی؟

يه فريب بزرگه براي هر حركتي كه تو دنيا سياستمداران ميخوان بكنند يعمي سرپوش روي كارهاشونه مردم رو سرشون رو گرم كردن با كرونا يا همين بالا بردن ترس مردم و اينكه با ترس مردم كه شركتهاي داروسازي بتونند به كل مردم دنيا واكسن بفروسن يه چيزايي تو همين مايه ها

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

خداروشکر فامیل های ما نه رفتن سفر نه عروسی و این ها برگذار کردن

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       

دوست عزیز همه جای دنیا مردم خود خواه هستن فکر نکن تو آمریکا و اروپا همه با فرهنگن و کسی به خواست خودش بیرون نرفته و کرونا کنترل شده . تا زور بالا سر مردم نباشه کاری پیش نمیره کشورهای دیگه قانون دارن همه چیشون مثل آدمه وقتی قرنطینه میکنن و راه ها رو می‌بندن اکه کسی تخطی کنه پدرش رو در میارن 😐 اینجا کاملا برعکسه کمر به نابودی ما بستن راه ها رو باز گذاشتن مسافرت آزاد بعد توقع دارن مردم رعایت کنن اکه واقعا دلشون به حال مردم میسوزه کنترل میکردن راه ها رو میبستن چون یه عده هستن که بقیه براشون مهم نیستن و خود خواهن میرن سفر مهمونی خب وقتی قانون نباشه همین میشه دیگه من و شما نشستیم تو خونه یه عده میرن گردش و تفریح یه جریمه میدن قال قضیه کنده میشه 

همسایه ما دور از جون زن و شوهر باهم مردن .خواهر مرده بهشون انتقال داده بوده .شوهره خودش استاد دانشگا ...

ماام داشتیم از اینا.تو عید دیدنی حین روبوسی خیلی صلابت وارانه کروناشو داد و برادرش بعد از یک هفته تو کما بودن فوت شد 

2706