2733
2734
حالشو بررررد لحنتی،شهروندیشم گرفته اخه،سیتیزن المانه

من یکی از فامیلامون اونجاس

بعد ایران که بوده یع دختری میومده خونشون نظافت عاشق این دختره میشه ازدواج میکنن دستشو میگیره میبره الان سیتیزنه چهارتا بچه بدنیا آورده همه با شناسنامه ی اونور 

فک کنم تو خوابشم نمیدید همچین چیزی 🤐

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پسرا دارن چ درخاست دوستی میفرستن احمقا🤣🤣🤣🤣

توی نی نی سایت؟

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.
والا خودمم از شکمم نمیگذرم اون به شکست میرسه واسه من

خخخخ دقیقا عین‌من؛من یه شهر جنوبی هستم تصمیم دارم وقتی پولدار شدم یه بستنی فروشی بزرگ بزنم اخه الان چندتایی هست ولی خیلی مغازهای کوچیکی هستن میز ندارن ک ادم بشینه مطمعنم‌اگه اینو انجام بدم عالی میشه

2738
اره نادونا🤣🤣🤣

بوی سه میلیارد پول به مشامشون رسیده 😈😂

من ارزومه ی روز رستوران بزنم

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2706