2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ رشته ایی

زیست شناسی 

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.
از  چند نفر کاربلد مشورت بگیر از کار افرینا بهتر میدونن پولت همینجوری نمونه بعد دستت برا کار زی ...

مطمئنا از افراد متخصص مشورت میگیرم،اما خاستم پیشنهادات عزیزان رو هم ببینم و مشورت کنم باهاشو

2728
2738
اخه ایشون که نمیخوان ویزای تحصیلی بگیرن . تحصیلیم هزارتا مدرک باید جورکنیم اونام مارو بپذیرن الکی که ...

اره تحصیلیم سخته 

ولی واسه کسی که سه میلیارد داشته باشه فقط یه مدرک زبانو میخواد جور کنه 

دیگه لازم نیست به زبان عامیانه بورس(فاند) بگیره 

واسه فاند گرفتن رقابت خیلی هست 

کسی که بخواد با هزینه خودش بره فقط یه مدرک زبان میگیره و راحت میره 

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.

3تا خونه ی میلیاردی گیر بیار بدشون اجاره

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
میخام از پولم استفاده درست بکنم و خیرم ب بقیه برسه

بیا بده من خیر ببینی😅

تموم مشکلاتمون حل میشه.😅😅😅

ولی در کل به دپر از شوخی. قبل هر کاری نیاز شهرتون رو ببین به چی هست.

و اینکه معمولا خورد و خوراکی خوبه.بازم بستگی به محل زندگیتون داره

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

خونه بخر بده دانشجوها طفلکی با اجاره کم😅

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
2706