2737
2734
عنوان

بعد یسال بهش گفتم

240 بازدید | 27 پست

سلام دیشب شارژ پولی گوشیم تموم شد بهش گفتم برام ی شارژ میخری با کمال پرویی گفت نه گفت  خودمم شارژ ندارم خلاصه برام نخرید کلی دلم شکست بخدا بخاطر پول شارژ نبود بعدش خودم برای خودم شارژ گرفتم ی ۱۰ تومنیم برای اون ک بلکه خجالت بکشه  من ک دوستدارم بهم اهمیت بده مثلا وقتی میفهمه شارژ ندارم برام بگیره خسیس بازی در نیاره برای ولنتاین هم برام کادو نگرفت ولی من براش گرفتم  گفتم شاید نداشته با این ک داشت اون جا هم دلم شکست میتونست بای شاخه گل خوشحالم کنه ولی نکرد شماها هم اینجوری هستید یافقط من اینجوریم کلی هم اخلاقای بد داره بد بین وشکاکه نمیدونم چجوری ازش بکشم بیرون چون خیلی دوسش دارم  خیلی ام دارم ازیت میشم چیکار کردین ینفرو فراموش کردین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تموم کن بره پی کارش

واسه چیته این ادم

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
2731

چه رابطه سمی ای داری

هیچ آدمی خوب و قابل اعتماد نیست، مگر خلافش ثابت بشه. از خیانت میترسیدم که سرم اومد🙂 بار اول اشتباهه، اگ باز خیانت تکرار بشه انتخابه! دارم تلاش میکنم تبدیل ب بهترین ورژن خودم بشم🩷 همسر عزیزم هر چند بهم زخم بزرگی زدی ولی برای آرامش خودمم ک شده باید ببخشمت🖤 دارم جدا میشم💔هدف ۱۴۰۳: روزی یک ربع زبان بخونم، اندکی مطالعه آزاد داشته باشم، برای کنکور ارشد بخونم، ورزش کنم.
2738
2706