2737
2734
عزیزم برنامه ی کرفس رو دانلود کن هر چی به هر مقدار میخوری رو وارد کن تا سقف ۱۲۰۰ تا لاغر شی

مثلا من بزنم یه دونه سیب خودش میگه چقدر کالری داره ؟ منکه نمیدونم مثلا هر خوراکی کالریش چقده

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز دلم بهترین نعمت خدادادی رو شما داری کفر نعمت نکن من ارزومه جای تو باشم کلییی سختی دارم میکشم تا ...

باور کن برعکس همیشه من حسرت دارم تپلی باشم 

انقد بهم گفتن لاغری لاغری 

خب مگه دست منه

کاش بهم گیر ندیم بگیم چاقی لاغری ک همه با ارامش زندگی کنن 

من کاهشمو نمیبینم برا همین خیلی پرخوری میکنم و رعایت نمیکنم و ریزه خاری زیاد دارم چ پیشنهادی میدین؟

برو تاپیک بامداد خمار و تو برنامه و پست هاش خودتو غرق کن ،تو تاپیک ک میرم من یاد همه تلاش هام میوفتم دست میکشم از خوردن

خود برنامه کرفسم ک باز میکنم کالری هارو وارد میکنم حالم خوب میشه و دیگه نمیخورم الکی و روهم روهم

2731
آب زیاد بخور.چرا نمیبینی؟؟هفتگی خودتو وزن کن انگیزه بگیری

چون چون خیلی پرخوری میکردم ولی از امروز دیگ کالری هامو دقیق میشمرم و ریزه خواری نمیکنم چشم اب زیاد میخورم 

من رژیم بودم تو این دو هفته ۲ کیلو اضاف کردم سر همین خیلی ناراحتم

2738
باور کن برعکس همیشه من حسرت دارم تپلی باشم  انقد بهم گفتن لاغری لاغری  خب مگه دست منه ک ...

منم چاق نیستم زیاد ولی دوست دارم لاغر تر بشم یه ده کیلو... ولی لاغر لاغر هم داریم تو فامیل یکم تپل تر باشن بهتره... ولی کلا لاغری بهتر از چاقیه و هر کسی بهتون گفت جدی برخورد کنید کسی حق نداره درباره قیافه بقیه نظر بده

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
عالیه مثلا چ نوع پروتئینی میخوردین؟ و نان و برنج میخوردین؟

روشش رو داخل پيجم گزاشتم عزيزم  برو بخون

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 
چون چون خیلی پرخوری میکردم ولی از امروز دیگ کالری هامو دقیق میشمرم و ریزه خواری نمیکنم چشم اب زیاد م ...

ریزه خواری دشمن رژیمه.

عزیزم پیشنهادم اینه زیگزاگی کالری شماری کنی و یه روزم روز چیت(تقلب )داشته باشی.

تو روز تقلب میتونی کالری بیشتری بخوری اینجوری عقده ی خوردن نداریمو یه شوکی هم به بدن میدیم

2706